انتصاب شاد از نوع بی سر و صدا در آموزش و پرورش!

به گزارش یزد بلاگ، نوروز امسال، خبرهایی مبنی بر استعفای مسؤول شبکه آموزشی دانش آموزان(شاد) منتشر شد؛ حتی الحسینی دلایل استعفایش را هم بیان کرد اما وزارت آموزش و پرورش تا دیروز درباره شرایط مسؤول شاد در سکوت بود!

انتصاب شاد از نوع بی سر و صدا در آموزش و پرورش!

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، نوروز امسال خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه سید حسن الحسینی مسؤول شبکه آموزشی دانش آموزان استعفا کرده است اما وزارت آموزش و پرورش هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نداشت.

اواخر فروردین امسال الحسینی در این خصوص سؤال کرد که وی گفت: بنده از مدیریت اجرایی شاد کناره گیری کردم و قبلا هم البته استعفا کرده بودم اما اکنون به شکل رسمی کناره گیری کردم؛ علت اصلی هم مسائل شخصی است البته نارسایی هایی هم در کار وجود دارد که طبیعی است.

وی ادامه داد: یک ابرپروژه ای مثل شاد به عنوان اولین تجربه است و با مسائل انتقالی که در شاد هم از جهت زیرساخت ها و هم دیتاهای درونی آموزش و پرورش هست، طبیعی است که نارسایی هایی وجود داشته باشد؛ این پروژه با همت عالی وزیر آموزش و پرورش و همه کسانی که در این راستا از اول زحمت کشیدند، شکل گرفت و صمیمانه تشکر می کنم ولی این پروژه لازم دارد که وقف بیشتری مصروف توسعه آن شود و من واقعا فکر می کنم با توجه به ضرورت پرداختن و وقت گذاشتن برای مسائل شخصی ام، نمی توانم همزمان وقت لازم را بگذارم و اصرار دارم که در این سمت نباشم.

جالب اینجاست که وزارت آموزش و پرورش به این خبر هم واکنشی نشان داد و حالا بعد از گذشت حدود 2 ماه از این جریان، روز گذشته خبری در پورتال وزارت آموزش و پرورش منتشر شد که با علامت تعجب همراه بود.

در این خبر، نیلوفر شرفی به عنوان مشاور وزیر و مسؤول شبکه آموزشی دانش آموزان معرفی شده است. نکته پر ابهام این ماجرا، این است که چرا انتصاب خانم شرفی که در دفتر شاد پیش از این با سیدحسن الحسینی کار می کرد، اطلاع رسانی نشده بود! حتی خبر این انتصاب در بخش انتصابات پورتال وزارت آموزش و پرورش بارگذاری نشده است!

چرا وزارت آموزش و پرورش درباره انتصاب مسؤول شبکه شاد، سیاست سکوت را در پیش گرفته است؟!

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4033

به "انتصاب شاد از نوع بی سر و صدا در آموزش و پرورش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب شاد از نوع بی سر و صدا در آموزش و پرورش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید