امیدوارم آذرماه جشن قهرمانی آسیا را بگیریم، کوشش می کنم پیروز شوم

به گزارش یزد بلاگ، جعفر سمیعی پیش از ظهر امروز شنبه و پس از برگزاری مراسم رسمی معارفه به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: ابتدا از اعضای هیات مدیره باشگاه تشکر می کنم که به من اعتماد کردند. امیدوارم بتوانم با همیاری پیشکسوتان و طرفداران در این صندلی طبق برنامه ای که چند روز پیش دادم عمل کنم.

امیدوارم آذرماه جشن قهرمانی آسیا را بگیریم، کوشش می کنم پیروز شوم

برای سفر با پوکت لحظه آخری همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

وی اضافه نمود: امیدوارم در کوتاه ترین زمان برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا شرایط را فراهم کنیم. البته این مهم بدون حمایت و همراهی طرفداران، بازیکنان و کادر فنی رقم نمی خورد. امیدوارم 29 آذرماه جشن ملی را در ایران با قهرمانی پرسپولیس برپا کنیم.

سمیعی در مورد فعالیتش در فضای مجازی نیز گفت: بنده هیچ صفحه ای در اینستاگرام ندارم و پیج های منتسب به بنده جعلی است. از طرفداران پرسپولیس تقاضا می گردد، کلیه اخبار باشگاه را به وسیله رسانه های رسمی باشگاه دنبال نمایند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره صحبت با اعضای کادر فنی تاکید نمود: با کادر فنی صحبت کردم ولی قطعاً آنها زحمت کشیدند و با کمبودها و شرایط سخت تیم را قهرمان نموده و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسانده اند. بدون شک از آنها حمایت خواهد شد. ضمن آنکه پرسپولیس بازیکنان با غیرتی دارد که از تمام توان آنها استفاده خواهد شد.

سمیعی درباره راه حل خود برای خروج پرسپولیس از بحران های مالی یادآور شد: بزرگترین مشکل باشگاه مسائل مالی است. در این زمینه یک کمیته مالی تشکیل خواهد شد. همچنین حضور در بورس نیز برایش برنامه ریزی شده و اقدامات لازم برای ورود به بازار سرمایه را در نظر خواهیم گرفت.

سمیعی درباره میزان بدهی باشگاه پرسپولیس توضیح داد: اجازه دهید فعلاً در این زمینه صحبت نکنم تا بیشتر روی مسائل دقیق شوم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به نقدها از انتخاب وی به عنوان چهره غیرورزشی گفت: تلاشمان را می کنیم تا اینجا پیروز شویم.

سمیعی درباره پرداخت طلب بوژیدار رادوشوویچ گفت: برای پرداخت مطالبات بازیکنان احتیاج به آنالیز بیشتر است و امروز در جریان ریز مسائل آنها قرار می گیرم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره استعفا از مدیرکلی حراست وزارت ورزش و جوانان یادآور شد: طبیعتاً طبق قانون نمی توانم در دو جا باشم و از آنجا استعفا می دهم.

وی درباره وظایف ابراهیم شکوری بخاطر انتخابش به عنوان معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: از تمام ظرفیت های او استفاده خواهیم کرد. مطمئناً او یاری های زیادی به بنده خواهد نمود.

سمیعی در مورد شرایط ادامه همکاری پرسپولیس با کارگزار باشگاه توضیح داد: همکاری باشگاه با کارگزار ادامه خواهد داشت. ما با آنها قرارداد داریم و از آنها حمایت می کنیم

وی درباره احتمال حضور در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه نمود: مربوط به تصمیم دوستان است. اگر تصمیم بگیرند خواهم بود.

وی درباره ارتباط با رسانه ها گفت: بخاطر مسائل زیربنایی شاید کمتر بتوانم در ارتباط باشم اما به زودی سخنگو خواهیم داشت تا در این باره اطلاع رسانی کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2545

به "امیدوارم آذرماه جشن قهرمانی آسیا را بگیریم، کوشش می کنم پیروز شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدوارم آذرماه جشن قهرمانی آسیا را بگیریم، کوشش می کنم پیروز شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید