استراماچونی: قلب من شکسته و اگر مسائل درست نشود، ادامه راه ممکن نیست

به گزارش یزد بلاگ، سرمربی استقلال می گوید با توجه به مسائل مالی تیمش ادامه همکاریش با این باشگاه شاید سرانجام یابد.

استراماچونی: قلب من شکسته و اگر مسائل درست نشود، ادامه راه ممکن نیست

به گزارش خبرنگاران، آندره آ استراماچونی سرمربی استقلال بعد از پیروزی پنج بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: می خواهم ابتدا به بازیکنانم یک تبریک فوق العاده بگویم زیرا در این ماه ها صد درصد من را دنبال کردند و همراه من بودند. مدلی که تیم فوتبال بازی می کند، گواه این موضوع است. امروز برابر تیمی بازی کردیم که تنها برابر پرسپولیس و با یک شوت از راه دور شکست خورده بود. امروز نمی دانم چند موقعیت داشتیم پس خیلی خوب بودیم و به بازیکنانم تبریک می گویم.

وی اضافه نمود: از سوی دیگر متاسفانه در روزی که همه برای استقلال شادمان هستند، باید بگویم که ما نمی توانیم به این شکل به خانه برویم. شرایطی که در این چند ماه در حال کار کردن هستیم، برای 30 میلیون هوادار احترام آمیز نیست. پذیرفتم که با استقلال قرارداد امضا کنم زیرا این تیم یکی از بهترین ها در آسیا است. من در هر تمرین به بازیکنان فشار می آورم. همه بازیکنان با وجود مسائل با صد درصد توان در تمرینات تلاش می کنند اما چیزی که من اینجا می بینیم، امکان ادامه دادن با این تیم وجود ندارد. خیلی از افرادی که کنار تیم هستند، حتی یک ریال هم دریافتی نداشتند. بازیکنان نیز هیچ دریافتی نداشتند. خیلی از بازیکنان به دلیل مسائل مالی حتی به تمرین نیز نمی توانند بیایند. من در سابقه کاری با مسائل مختلفی روبه رو شدم. در پاناتینایکوس مسائل مختلفی داشتم اما باشگاه با مربیان و بازیکنان روراست و صادق بود. من جوابی برای بازیکنانم ندارم. به ما می گویند هفته دیگر درست می شود و برای من ممکن نیست اینگونه ادامه بدهم. اکنون همه می بینید که تیم در داخل زمین چگونه است و بازیکنان صد و پنجاه درصد تلاش می کنند. هواداران و علاقه مندان به تیم باید واقعیت را بدانند. ما هفته گذشته یک تمرین نکردیم زیرا یک زمین در اختیار ما نبود و یک زمین شرایط تمرین نداشت. شاید بخندید اما من بعد از تمرین به خانه رفتم بی آنکه دوش بگیرم. ماندم تا بازی را ببریم زیرا نمی خواستم به کسی بهانه بدهم. قلب من شکسته است و اگر در این دو هفته اتفاقی نیفتد، برای من ادامه راه ممکن نیست.

او درباره برنامه تیمش در تعطیلات هم گفت: ما بازی سختی را بردیم. توضیحات برای من تمام نشده و نمی خواهم صحبتی کنم. اگر بعد از صحبت های من درباره تعطیلات تیم ملی صحبت می کنید، یا به من احترام نمی گذارید یا استقلال.

سرمربی استقلال در انتها و در پاسخ به این سوال که چه کسی را مقصر می داند، بیان نمود: فوتبال قوانینی دارد و من به عنوان آدم حرفه ای در اینجا با کسی دوست نیستم. قوانین از طرف فیفا چیده می شود. من کننده بازیکنانم هستم و خودم را جلو گذاشته ام. بعضی از بازیکنان می خواستند در این 4 ماه حاضر نشوند اما من به بازیکنانم گفتم که شما بازیکن استقلال هستید و با پول یا بی پول باید حضور داشته باشید. کاپیتان تیم ما نیز روی این ذهنیت با بازیکنان کار کرد اما این خیلی زیاد است زیرا در 4 ماه هیچکس دریافتی نداشته است. قطعا یک دلیلی وجود دارد اما کسی به من چیزی نگفته است. نمی خواهم از کسی اسم ببرم. ما حرفه ای هستیم و در دو ماه آخر با کیفیت فوق العاده 7 مسابقه را برنده شدیم. این مشکل قبل از بازی تراکتور بود و من به بازیکنان گفتم باید توان خود را بگذارید و من بعد از شروع تعطیلات برای حل مسائل پیش قدم می شوم.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 67

به "استراماچونی: قلب من شکسته و اگر مسائل درست نشود، ادامه راه ممکن نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: قلب من شکسته و اگر مسائل درست نشود، ادامه راه ممکن نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید