5 روش برای داشتن یک استایل مجذوب کننده با شلوار جین سفید

به گزارش یزد بلاگ، یکی از نشانه های رسیدن فصل تابستان استفاده از شلوار جین سفید در استایل است. این شلوار هواداران بسیاری دارد و برای پوشیدن آن هم باید به نکات خاصی دقت کرد. ست کردن شلوار جین سفید سوالی است که اغلب هواداران آن با آن روبرو هستند و در این مطلب قصد داریم به آن پاسخ دهیم.

5 روش برای داشتن یک استایل مجذوب کننده با شلوار جین سفید

ست کردن شلوار جین سفید

پوشیدن شلوار جین سفید برای افراد دارای اندام پر، ساده نیست؛ زیرا به علت داشتن رنگ روشن باعث می گردد درشت تر و چاق تر از ظاهر واقعی شان به نظر برسند. اما با توجه به نکاتی که در ادامه بیان نموده ایم حتی افراد درشت اندام هم می توانند با پوشیدن شلوار جین سفید ظاهر زیبایی داشته باشند.

 • میزان شلوار جین سفید باید متناسب و نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد. یک شلوار جین سفید راسته انتخاب مناسبی است.
 • جنس شلوار جین بسیار مهم است. با وجود اینکه جین کشی محبوبیت بسیاری پیدا نموده است؛ اما درباره جین سفید باید مراقب این موضوع باشید. سعی کنید برای انتخاب جین سفید شلواری که درصد بالایی از نخ پنبه مانند 95 درصد یا بیشتر داشته باشد را انتخاب کنید. در این صورت کمی حالت کشسانی هم خواهد داشت. علاوه بر این اطمینان حاصل کنید که جنس آن ضخیم باشد بعضی شلوارهای جین سفید در صورت نازک بودن بدن نما هستند.
 • به میزان، رنگ و بافت لباسی که با شلوار جین سفید خود ست می کنید توجه داشته باشید.
 • توصیه می گردد لباس را روی شلوار جین سفید قرار دهید؛ زیرا در صورتی که لباس داخل شلوار باشد نه تنها ظاهر را حجیم تر نشان می دهد بلکه رنگ لباس هم از زیر شلوار تعیین خواهد بود. با توجه به این نکته که شلوار سفید می تواند حجم بیشتری به بدن بدهد قرار دادن لباس داخل آن و استفاده از کمربند باعث افزایش حجم قسمت کمر می گردد که ظاهر نامناسبی را به وجود می آورد. بنابراین یا لباس خود را به صورت کامل روی شلوار قرار دهید یا فقط بخش کوچکی از آن را داخل شلوار قرار دهید.
 • در صورتی که در پی داشتن استایل رسمی با شلوار جین سفید هستید حتما شلوار جین دارای برش کلاسیک و بدون زاپ را انتخاب نموده و آن را با یک بلوز دکمه دار ست کنید. برای انتخاب کفش هم می توانید از کفش تخت نوک باریک کلاسیک برای کشیده تر نشان دادن پاها یا از کفش پاشنه بلند نوک باریک برای قد بلندتر نشان دادن خود بهره بگیرید.
 • چگونه جین آبی روشن را در هر فصل و با هر استایلی ست کنید؟

ایجاد استایل رسمی با شلوار جین سفید

در صورتی که در پی داشتن یک استایل رسمی با شلوار جین سفید خود هستید هنگام انتخاب قسمت های مختلف استایل چهار نکته ای که در ادامه توضیح داده ایم را در نظر بگیرید.

 • نوع مناسب شلوار جین سفید را انتخاب کنید؛ در پی برشی باشید که همواره و در حالت عادی می پوشید. در صورتی که هریک از برش های راسته، بوت کات و… را دوست دارید مدل دلخواه خود را انتخاب کنید. مطمئن شوید که مدل انتخابیتان متناسب بوده و تیپ خوبی را برایتان ایجاد کند.
 • یک پیراهن رسمی انتخاب کنید؛ از آن جایی که در پی ایجاد استایل رسمی هستیم باید لباسی که جنس خوب داشته باشد را انتخاب کنیم. پارچه های گیپور، شیفون، ابریشم یا موارد مشابه گزینه های مناسبی هستند. می توانید شلوار جین سفید را با یک پیراهن رسمی ست کنید.
 • کفش های رسمی بپوشید؛ در صورتی که تمایل به اضافه کردن رنگ به استایل خود دارید کفش هایتان را رنگی انتخاب کنید. اگر تصمیم گرفتید که شلوار جین سفید خود را با پیراهن مشکی بپوشید در این صورت کفش های خود را رنگی انتخاب کنید. در صورت پوشیدن کفش های رسمی تخت یا پاشنه دار حتما مدلی که نوک باریک است را انتخاب کنید تا قدبلندتر و کشیده تر به نظر بیایید.
 • استایل خود را با اکسسوری تکمیل کنید؛ از آن جایی که شلوارهای جین سفید بیشتر جزو استایل ساده کلاسیک به شمار می فرایند، می توان به همراه آن ها از گوشواره ، گردنبند، دستبند، حلقه و جواهرات طلای دیگر استفاده کرد.

پوشیدن جین سفید در فصل های مختلف

با وجود اینکه پوشیدن رنگ های روشن مانند سفید در ماه های سرد سال رایج نیست، اما هیچ علت مبنی بر اینکه نمی توانید در پاییز یا زمستان از آن بهره ببرید وجود ندارد.

جین پارچه مقاومی است و می تواند در فصل زمستان فرد را گرم نگه دارد. می توان شلوار جین سفید را با یک تیشرت آستین بلند رنگی و ژاکت اورسایز سفید و مشکی ست کرد یا آن را به همراه یک یقه اسکی طوسی روشن و کت چرم مشکی پوشید. به جای کفش تخت هم می توان بوت های پاشنه بلند، نیم بوت یا حتی بوت مچی را به کار برد. در واقع هر کفشی که بتوانید با شلوار جین آبی بپوشید، با شلوار جین سفید می توانید ست کنید. مزیت شلوار جین سفید نسبت به شلوار جین آبی این است که رسمی تر به نظر می رسد.

بهار به علت خنک بودن هوا فصل بسیار مناسبی برای استفاده از شلوار جین سفید است. در این فصل رنگ سفید به خوبی با رنگ های ملایم پاستلی ست می گردد. در صورتی که تمایل به ایجاد استایل غیررسمی داشته باشید می تواند آن را به همراه کفش کتانی سفید، تیشرت و یک کت سبک وزن بپوشید. بعلاوه برای داشتن استایل رسمی یک بلوز ابریشمی را با یک جفت کفش لژدار به همراه این شلوار بپوشید.

شلوار جین سفید برای فصل زمستان

شلوار جین سفید در فصل زمستان هم کاربرد دارد. پوشیدن یک شلوار جین سفید هنگامی که هوای بیرون سرد و گرفته است می تواند انرژی تان را افزایش دهد. تنها به علت اینکه خورشید در فصل زمستان درخشش زیادی ندارد نمی توان گفت که استایل هم باید به همان صورت باشد. نیازی نیست که در فصل زمستان فقط از رنگ های خنثی و تیره بهره ببرید. در ادامه چند نکته برای استفاده از شلوار جین سفید در فصل زمستان توضیح داده ایم.

 • ترکیب رنگ مناسبی را انتخاب کنید

انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای پوشیدن شلوار جین در زمستان یکی از نکته های بسیار مهم است که برای داشتن استایل شیک باید به آن توجه داشته باشید. ترکیب شلوار جین سفید با ژاکت یقه دار طوسی بسیار شیک است. رنگ طوسی روشن ترکیب زیبایی را با رنگ سفید ایجاد می نماید.

 • با شلوار جین سفید بوت مچی بپوشید

هنگام انتخاب کفش برای فصل زمستان باید کفشی که مناسب این فصل باشد را انتخاب کنید و امکان استفاده از صندل و کفش لژدار وجود ندارد. برترین گزینه برای ترکیب با این شلوار بوت مچی است. برای انتخاب رنگ بوت مچی سعی کنید از یک رنگ روشن مانند قهوه ای روشن استفاده نموده و شلوار جین خود را دقیقا تا بالای بوت مچی تا کنید. در صورتی که تصمیم به پوشیدن شلوار جین بوت کات سفید گرفته اید توجه کنید که بلندی آن مناسب باشد و مدلی که خیلی کوتاه یا خیلی بلند است را انتخاب نکنید.

 • چگونه شلوارهای جین رنگی را در استایل سال تازه ست کنیم؟

شلوار جین سفید برای فصل تابستان

شلوار جین سفید یکی از پس زمینه های خنثی برای رنگ ها و طرح های برجسته است. فرقی نمی نماید که شلوار جین سفیدتان چه مدلی باشد در هر صورت آن را با یک لباس رنگ برجسته ترکیب نموده و استایل تابستانی خود را با کفش هایی به رنگ خنثی کامل کنید.

استایل های جالب با شلوار جین سفید

اکنون که با چگونگی ست کردن شلوار جین سفید و پوشیدن آن در زمان های مختلف سال آشنا شدیم، به ایده های مختلف استایل هایی که با شلوار جین سفید ایجاد می شوند می پردازیم.

1. کت جین آبی و شلوار جین سفید

همانطور که پیش تر گفته شد، شلوارهای جین سفید تقریبا با همه چیز می توانند ست شوند. کت آبی روشن در ترکیب با شلوار جین سفید ترکیب رنگ کلی استایل را روشن نگه می دارد. هر کدام از این لباس ها استایل کلاسیک دارند و موارد کاربردی ای هستند که می توانند با لباس های دیگر ترکیب و ست شده و در موقعیت های مختلف استفاده شوند.

این ترکیب کلاسیک هیچ گاه دمده نمی گردد. به همین علت همواره توصیه می گردد در کمد لباس خود لباس های کلاسیک داشته باشید. این لباس ها در طولانی مدت بسیار کاربردی هستند و حتی می توانند با لباس های مد روز هم ست شوند.

2. شلوار جین سفید و پیراهن شمبری

شلوار جین سفید و پیراهن های شمبری ترکیب مناسب تابستان هستند. با ست کردن این دو لباس استایل کلاسیک ایجاد کنید و در صورتی که بخواهید آن را رسمی تر کنید همراه آن ها کفش پاشنه بلند بپوشید. علاوه بر این در فصل پاییز هم می توان با پوشیدن یک کت ساده روی پیراهن خود از آن استفاده کرد.

3. شلوار جین سفید و اکسسوری های درشت

در استفاده از اکسسوری های درشت و برجسته مانند گوشواره های بزرگ با شلوار جین سفید تردید نداشته باشید؛ زیرا باعث غیررسمی تر شدن استایل نمی شوند. با ساده نگه داشتن بقیه قسمت های استایل، اکسسوری ها جلوه بیشتری خواهند داشت.

4. شلوار جین سفید و کت

شلوار جین مشکی یا سرمه ای مورد استفاده خود را با یک جفت شلوار جین سفید عوض کنید. پوشیدن شلوار جین سفید زیر کت رنگ تیره باعث کشیده تر نشان داده شدن پاها می گردد.

5. شلوار جین سفید و پیراهن چهارخانه

برای داشتن استایل غیررسمی و راحت با شلوار جین سفید، از ترکیب آن به همراه یک پیراهن چهارخانه بهره ببرید. هر رنگ چهارخانه ای مناسب است زیرا با رنگ روشن جین سفید تضاد ایجاد نموده و از ترکیب جین آبی و پیراهن چهارخانه شیک تر است. برای موقعیت های رسمی تر این ست را با کفش پاشنه بلند ترکیب نموده و در موقعیت های غیررسمی آن را با کفش تخت یا نیم بوت بپوشید.

کدام رنگ ها را با شلوار جین سفید ترکیب کنیم؟

با شلوار جین سفید می توان استایل های رسمی یا غیر رسمی ایجاد کرد. بیشتر پرسش ها درباره این است که با این شلوار چه چیزی بپوشیم؟

در صورتی که به تازگی شروع به پوشیدن شلوار جین سفید نموده اید می توانید آن را با رنگ مشکی ست کنید. استایلی که ترکیب سفید و مشکی باشد شیک و زیبا به نظر رسیده و برای ایجاد تیپ رسمی استفاده از ترکیب سفید و مشکی ساده ترین نقطه برای شروع است.

شلوار جین سفید یک انتخاب پایه عالی برای ترکیب شدن با رنگ های روشن، رنگ های اصلی یا طرح های زنده است. این استایل را با اکسسوری هایی مانند کفش پاشنه بلند یا صندل تخت تکمیل کنید. برترین رنگ هایی که می توانید همراه این استایل به کار بگیرید قرمز، زرد و آبی هستند.

نکته هایی که برای ست کردن شلوار جین سفید باید در نظر بگیرید

 • به استایل خود لباس های رنگی اضافه کنید. شلوار جین سفید در ترکیب با رنگ ها و طرح های برجسته بسیار زیبا به نظر می رسد.
 • شلوار جین سفید خود را با یک لباس سفید دیگر در بالاتنه ست کنید. استایل تک رنگ تمام سفید یکی از استایل های کلاسیک شیک است.
 • برای ایجاد ظاهر زنانه با شلوار جین سفید آن را با یک کت چرم یا جیر ست کنید.
 • از یک بلوز شمبری به رنگ دلخواه خود در کیب با این شلوار بهره ببرید.
 • شلوار جین سفید به خوبی با رنگ های خنثی به ویژه در شرایطی که استایل ساده است و رنگ های کمی در آن به کار رفته اند ست می گردد.

در سرانجام

در این مطلب با نحوه ست کردن شلوار جین سفید در استایل خود آشنا شدیم. با توجه به کاربرد بسیار زیاد این رنگ شلوار در فصل گرما به نظر شما چه روش های دیگری را می توان برای ست کردن آن به کار گرفت؟

منابع: Stylishlyme، MiKADO Personal Styling، The Everygirl

منبع: دیجی استایل
انتشار: 27 تیر 1401 بروزرسانی: 27 تیر 1401 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4839

به "5 روش برای داشتن یک استایل مجذوب کننده با شلوار جین سفید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 روش برای داشتن یک استایل مجذوب کننده با شلوار جین سفید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید