گزارش تکان دهنده ال پاییس از آخرین روز های مارادونا

به گزارش یزد بلاگ، اگر روزی سریالی تلویزیونی از زندگی دیگو مارادونا ساخته گردد اولین سکانس سریال با کادر درمانی آغاز می گردد که بالای تخت او در بیمارستان حاضر شده و متوجه می شوند دیگو دیگر علائم حیاتی ندارد. سپس یک کلوزآپ به غذایی خواهیم داشت که آشپز دیگو که روز های آخر عمر او همراهی اش می کرد شب قبل برای اسطوره آماده نموده بود، ولی او فرصت چشیدنش را هم نداشت.

گزارش تکان دهنده ال پاییس از آخرین روز های مارادونا

روی میز دادستان هایی که پرونده مارادونا را آنالیز می نمایند با جعبه هایی پر از دارو روبرو می شویم که پزشکان برای مارادونا تجویز نموده بودند، دارو هایی که بعضی از آن ها برای درمان ناراحتی های روانی بودند. آگوستینا کاساچف روان درمانگر و کارلوس دیاز روان شناس در خانه دیگو را می زنند، خانه ای که نزدیکان دیگو یک ماه قبل برای او اجاره نموده بودند. اما آن ها ساعت 11:30 صبح متوجه می شوند که خدای فوتبال مرده است.

این درمانگر های ناشناخته و آشپز ناشناخته تر مارادونا و خانه ای که دیگو تنها دو هفته قبل از مرگش به آن پا گذاشته بود نشان دهنده این است که محبوب ترین فرد آرژانتینی آخرین روز ها و ساعات عمرش را در شرایطی عجیب و منزوی سپری می کرد. در جایی دور از نزدیک ترین اعضای خانواده و دوستان و آشنایانش.

آخرین کسانی که در این خانه با دیگو زندگی می کردند جانی هررا خواهرزاده دیگو، یک دستیار شخصی به نام ماکسی پومارگو که از خویشاوندان وکیل او ماتیاس مورلا است و شخص دیگری که مسئولیت تامین امنیت اسطوره را بر عهده داشته و نامش فاش نشده و البته یک پرستار به نام گیسلا بودند. این در حالی است که بدون شک هزاران آرژانتینی حاضر بودند هر چه دارند بدهند تا برای چند روز بتوانند در کنار دیگو زندگی نمایند.

آخرین کسانی که در خانه دیگو حضور داشتند در توضیحات شان به دادستانی گفته اند مارادونا بیماری سخت بود که نمی گذاشت آنطور که باید درمان گردد. قوه قضائیه آرژانتین که رسماً مرگ مارادونا را مرگ طبیعی در زمان خواب گفت پزشک شخصی او لئوپولد لوکه را را احضار نموده است. او سال گذشته راهنمایی تیم پزشکی معالج او را بر عهده داشت و ماه قبل هم جراحی مغز دیگو را شخصاً انجام داد. اما پزشک سابق دیگو که او را فردی با مسائل حاد افسردگی توصیف نموده بود می گوید دیگو بار ها و بار ها از درمان شدن طفره رفته بود. شاید به همین علت باشد که در روز های آخر عمر اسطوره حتی نزدیک ترین افراد به او یعنی فرزندانش ترجیح داده بودند از پدرشان فاصله داشته باشند.

با اینکه دختر مارادونا جیانینا چند باری به دیدن پدرش رفته بود، ولی دیگو مدتی بود خودش را در چهاردیواری محبوس نموده و تمایلی به برقراری ارتباط نشان نمی داد. حتی دوست قدیمی او ریکاردو بوچینی که یک ماه قبل برای دیدن دیگو به تمرینات خیمناسیا رفته بود نتوانست با مارادونا ملاقات کند.

دعوا بین اعضای خانواده دیگو از یک طرف و دعوای آن ها با نزدیکان سال های آخر دیگو از جمله مورلا که مارادونا او را به عنوان وکیل و مشاور اول خود در سال های آخر انتخاب نموده بود یکی از عوامل این گوشه گیری اسطوره بوده است. دعوای خانوادگی بین فامیل درجه یک دیگو تا حدی بالا گرفته بود که در مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری او یکی از نامزد هایش روکیو اولیوا به دستور همسر اول دیگو، کلودیا ویافانه نتوانست در مراسم حضور پیدا کند.

دو دختر اول دیگو دالما و جینانینا چند سالی است در شبکه های اجتماعی انتقاداتی تند از نزدیکان پدرشان و به خصوص وکیل او مطرح نموده بودند. دالما یک ماه پیش در اینستاگرام نوشته بود خدا کند اتفاق بدی رخ ندهد. اما بعد از مرگ پدر، درد مشترک باعث شد همه فرزندان دیگو یک بار دیگر دور هم جمع شده و رابطه شان را ترمیم نمایند.

منبع:ورزش سه

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2860

به "گزارش تکان دهنده ال پاییس از آخرین روز های مارادونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تکان دهنده ال پاییس از آخرین روز های مارادونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید