چگونه در اتاق هتل احساس راحتی بیشتری کنیم؟

به گزارش یزد بلاگ، سفر کردن در کنار همه مزیت هایی که دارد، ممکن است برای بعضی از افراد، احساس ناراحتی و ناامنی ایجاد کند. با این نکات، سفری راحت تر خواهید داشت و در مکان های تازه، احساس ناامنی نمی کنید.

چگونه در اتاق هتل احساس راحتی بیشتری کنیم؟

کنار آمدن با شهر نو و هتل نو، همیشه راحت نیست. اتاق هتل ها حتی اگر در نهایت امکانات و راحتی باشند، مثل خانه خودمان نمی شوند و در آن ها مثل خانه خودمان، راحت و آسوده نیستیم. اگر از آن دسته افرادی باشید که زیاد سفر می کنند، برایتان بسیار اهمیت دارد که حتما در طول سفر و در هتل ها احساس آرامش و راحتی داشته باشید.

آنتونی پوروسکی شخصت تلویزیونی و ستاره مجموعه Queer Eye، زیاد سفر می کند. اخیرا در مورد اینکه چه کار می کند تا در اتاق هتل ها هم مثل خانه احساس راحتی و آرامش داشته باشد، نکاتی را به Harpers BAZAAR ارائه کرده است.

وقتی یک شمع روشن می کنم در کمتر از ده دقیقه، اتاق بوی خانه را می گیرد و من احساس راحتی و امنیت می کنم.

یکی از روش های عالی برای اینکه اتاق هتل خود را شخصی تر کنید و در آن احساس راحتی داشته باشید این است که عطر و بوی خانه را در فضای اتاق هتل پخش کنید؛ مثلا با شمع معطر. به این ترتیب می توانید بخشی از خانه خود را با خود به سفر ببرید.

از آنجایی که برای بیشتر افراد، دور بودن از خانه بیشتر برای سفرهای کاری است نه برای گشت و گذار و تعطیلات، بد نیست که در طول سفر این توصیه را به کار بگیرید تا احساس کنید که در خانه خود هستید و سفری دلپذیرتر داشته باشید.

فرایند روزانه زندگی خود را در سفر حفظ کنید

برای بسیاری از افراد، احساس راحتی در سفر به معنای دنبال کردن فرایند روزانه زندگی شخص است یعنی کارها را مطابق با نظم همیشگی که به آن عادت دارند پیش می برند. مثلا این مورد می تواند در استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی باشد. اگر روتین خاصی برای استفاده از وسایل آرایشی و بهداشتی دارید، آن ها را با خود به سفر ببرید و روتین خود را ادامه دهید. یا اینکه بعضی افراد لباس های مورد نیاز برای روز بعد را آماده می کنند. در طول سفر هم این رویه را دنبال کنید تا دچار استرس نشوید و احساس راحتی داشته باشید.

سرگرمی مورد علاقه خود را همراه ببرید

گاهی تلویزیون هتل به میزان کافی نمی تواند برایتان سرگرم کنننده باشد. بنابراین ایده بدی نیست اگر سرگرمی های خود را در سفر همراه تان ببرید. مثلا بعضی دوست دارند کنسول بازی مورد علاقه خود را همراه ببرند تا در زمان استراحت در هتل، بازی کنند و انرژی بگیرند.

آشنایی با همسایه ها و محیط اطراف

اگر در محیط های نو احساس ناراحتی و اضطراب می کنید، تلاش کنید تا با محیط نو و اطراف آن خو بگیرید. مثلا بعضی افراد تا زمانی که درست مغازه های اطراف را نشناسند و یک سوپرمارکت در نزدیکی خود پیدا نکنند، احساس آرامش نخواهند کرد.

اگر اهل ورزش باشید می توانید جایی برای ورزش و تمرین خود در اطراف هتل پیدا کنید. به این ترتیب در طول سفر مجبور نیستید تا تمرینات ورزشی خود را عقب بیاندازید.

قسمتی از خانه را با خود به سفر ببرید!

مثلا مثل مورد اولی که اشاره کردیم، بردن شمع های معطر می تواند حس و حال خانه را در اتاق هتل حاکم کند. برای اینکه احساس راحتی بیشتری در سفر داشته باشید، چیزی از خانه با خود ببرید. مثلا بعضی افراد ترجیح می دهند تا بالش خود را همراه ببرند. شاید خنده دار به نظر برسد؛ ولی بسیاری از افراد با بالش هتل ها راحت نیستند و با بالش خود احساس امنیت و راحتی دارند. یا اینکه می توانید یک پتوی سفری همراه ببرید تا روی تخت هتل پهن کنید.

منبع: کجارو / thepointsguy.com
انتشار: 18 فروردین 1401 بروزرسانی: 18 فروردین 1401 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4748

به "چگونه در اتاق هتل احساس راحتی بیشتری کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه در اتاق هتل احساس راحتی بیشتری کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید