پاسخ سعید آذری به باشگاه استقلال، دل سپردن به شما یعنی هلاکت!

به گزارش یزد بلاگ، به گزارش خبرنگاران، بعد از خاتمه بازی استقلال و فولاد خوزستان که با نتیجه 2 بر یک به سود فولاد تمام شد، حواشی و اتفاقات این بازی همچنان ادامه دارد. باشگاه استقلال امروز با انتشار بیانیه ای مطالبی را علیه سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد و دیگر اعضای این تیم منتشر کرد.

پاسخ سعید آذری به باشگاه استقلال، دل سپردن به شما یعنی هلاکت!

آذری هم که صبح امروز موضعگیری شدیدی را علیه توهین های محمود فکری در پایان بازی فولاد و استقلال داشت، به بیانیه جدید باشگاه استقلال به این شکل واکنش نشان داد:

راست می گویید من برای خیلی از چیزها باید عذرخواهی کنم. اول باید عذرخواهی کنم که جای دکتر واعظ آشتیانی، دکتر قریب، حاج کاظم اولیایی و دیگر فرهیختگان نه چندان دور استقلال را نمی شود به این سادگی پر کرد.

دوم به این خاطر که ظاهراً توهین به نوامیس برای برخی اینقدر پیش پا افتاده است که آن را با مصاحبه علیه ارکان برخی سیستم ها مقایسه می کنند و برایشان اهمیتی ندارد که به نوامیس یک استان و مردم هوادار یک تیم و خانواده مربیان آن تیم به آسانی مقایسه می شود.

سوم به خاطر اینکه تمرکز این را نداشتند که 10 دقیقه تیمشان با یک بازیکن کمتر بازی می کرد و متوجه نبودند.

چهارم به خاطر اینکه نمی دانستم کسانی که در رسانه ملی مانند آب خوردن آبروی برادر مسلمان خود را می برند در حالی که ماه ها کنار هم نان و نمک خورده اند به زیرمجموعه خود نمی گویند که هرچه به دهانتان می آید را نباید در میدان ورزش به دیگران بگویید.

پنجم منِ بچه پایین شهر بازهم از طرف شما بالانشین های متمدن از کسانی که این صحنه های ناهنجار توهین به نوامیس را دیدند، عذرخواهی می کنم.

ششم از اینکه در نهایت متوجه نیستم یا خودم را به عدم توجه زده ام که عیار انسان ها در روزهای سخت تعیین می شود و همه قدرت مردان در بین خودشان مطرح است و پای نوامیس را در آوردگاه ورزشی وسط معرکه نمی کشند عذر می خواهم البته بازهم از طرف شما.

در پایان از همه آن موج عظیم و فرهیخته که دل به شما خوش کرده اند و فکر می کنند شما کشتی آنان را به ساحل نجات می رسانید عذر می خواهم چون دل سپردن به شما دل سپردن به سراب است و سراب را پایانی به جز هلاکت نیست. از شما هم عذر می خواهم برای اینکه فکر کردم برایتان نوامیس حریفانتان قابل احترامند ولی بسی اشتباه فکر کردم و کاش نگفته بودم، کاش گفته بودم به خاطر توهین شما به مجموعه ما، ما را عفو بفرمایید. ما اشتباه کردیم مورد توهین شما قرار گرفتیم.

نردبان این جهان ما و منی است

عاقبت این نردبان بشکستنی است

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2799

به "پاسخ سعید آذری به باشگاه استقلال، دل سپردن به شما یعنی هلاکت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ سعید آذری به باشگاه استقلال، دل سپردن به شما یعنی هلاکت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید