همکاری خوب تهرانی ها برای عدم حضور در بهشت زهرا (س)

به گزارش یزد بلاگ، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: به حمدالله شهروندان تهرانی همکاری خوبی داشته و در پنجشنبه آخر سال به بهشت زهرا مراجعه نکرده اند.

همکاری خوب تهرانی ها برای عدم حضور در بهشت زهرا (س)

به گزارش گروه اجتماعی یزد بلاگ، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا درخصوص شرایط ترافیکی و حضور شهروندان در بهشت زهرا در آخرین پنجشنبه سال گفت: خوشبختانه شهروندان به توصیه های گفه شده عمل کرده اند.

وی اضافه نمود: همه هموطنان علاقه دارند تا در آخرین پنجشنبه و جمعه سال به زیارت اهل قبور بروند، اما امسال شرایط متافوت بوده و توصیه شده بود که شهروندان این زیارت را به زمان دیگری موکول کنند.

مدیرعامل بهشت زهرا گفت: خوشبختانه مردم عزیزمان این توصیه را جدی گرفته و برخلاف سال های گذشته امروز به بهشت زهرا نیامدند و حتی از هفته گذشته نیز همکاری شان بیشتر بوده است.

خال شرح داد: امیدواریم فردا که روز اول سال است و همچنین پنجشنبه و جمعه هفته بعد هم شهروندان همکاری لازم را داشته باشند و برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا نیایند.

وی پیش از این در مصاحبه با یکی از رسانه ها گفته بود اگر شهروندان به توصیه ها رعایت نکنند شاید مجبور شویم در های سازمان بهشت زهرا را ببندیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 717

به "همکاری خوب تهرانی ها برای عدم حضور در بهشت زهرا (س)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری خوب تهرانی ها برای عدم حضور در بهشت زهرا (س)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید