مهاجری: گل دوم سپاهان آفساید بود، بازیکنان ما از جان مایه گذاشتند

به گزارش یزد بلاگ، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت که گل دوم سپاهان آفساید بوده است.

مهاجری: گل دوم سپاهان آفساید بود، بازیکنان ما از جان مایه گذاشتند

به گزارش خبرنگاران از قائمشهر، رضا مهاجری پس از تساوی خانگی 2 بر 2 تیمش مقابل تیم فوتبال سپاهان گفت: اول از همه جا دارد خسته نباشید بگویم به مجموعه نساجی، تیم و طرفداران. بچه ها فوتبال خوبی بازی کردند و مقابل تیم صدرنشین سپاهان از جان مایه گذاشتند. صحبت کردن در خصوص فوتبال ساده است اما وقتی سوت بازی زده می شود ظرفیت ها معین می شود.

وی ادامه داد: درست است نتوانستیم ببریم اما جا دارد دست تک تک بچه ها را ببوسم به خاطر تلاشی که بچه ها در زمین می نمایند. برای لحظات بازی برنامه داشتیم ولی تعویض علیاری برنامه را بهم زد، ولی فوتبال جاندار و شناوری بود. خیلی دوست داشتیم بازی ببریم ولی نشد. سپاهان تیم خوب و با امکانات و قوی است. خوشحالم که به بازی برگشتیم ولی عدم تمرکز بچه ها مشکل ساز شد. بعد از گل به آنها گفتم اوت دستی و ضربه ایستگاهی ندهند، چون قدرت سپاهان روی این ضربات بی نظیر است.

مهاجری مطرح نمود: گل تیم سپاهان هم در شرایط آفساید به ثمر رسید، اما به تیم داوری خسته نباشید می گویم. از زمانی که ممبینی آمده دقت بیشتری می شود و امیدوارم این فرایند ادامه داشته باشد تا تیم ها کمتر ضرر نمایند. بحث این هم نیست که تیم ما ضرر کند یا سود، اما اگر داور تمرکز داشته باشد می تواند نتیجه خوبی بگیرد. به هر حال بازی تمام شد. موقعیت های خوبی داشتیم و مساوی عادلانه بود.

سرمربی نساجی درباره اینکه قلعه نویی گفته گل سپاهان آفساید نبوده، توضیح داد: گل سپاهان آفساید بوده و شاید قلعه نویی اصلاً این اعتقاد را نداشته باشد. به نظر قلعه نویی احترام می گذارم. شما دیدید که ما یک فوتبال شناور بازی کردیم. بازهم می گویم این تیم احتیاج به حمایت، حمایت و حمایت دارد. باید منیت ها را کنار بگذاریم. بارها گفته ام چه من باشم و چه نباشم حیف است نساجی پرقدرت در لیگ برتر نباشد.

سرمربی تیم نساجی در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه تیمش در خط دفاع و دروازه با مشکل روبه رو است گفت: بازی گذشته و این بازی دو گل خوردیم، گل هایی که روی عدم تمرکز و عدم رعایت جزئیات بود. امروز هم همین رخ داد. تعجب کردم امروز دو بازیکن مان روی خط دروازه نتوانستند توپ را دربیاورند. در بازی با استقلال چند موقعیت به حریف دادیم؟ با این حال روی جزئیات گل خوردیم. حقیقی مدتی از چارچوب دور بود و آرام آرام برمی شود. من هم گفتم علیرضا باید این روزها یادش باشد که کادرفنی و باشگاه به او این فرصت را می دهد تا به روزهای خوب گذشته اش بازشود. اگر او به روزهای خوبش برشود این مسائل هم حل می شود. این بازی خوبی های زیادی داشت و خواهشاً این خوبی ها فراموش نشود.

مهاجری در خصوص اینکه تیمش با وجود ارسال از جناحین توپ های بلند نقطه قوت سپاهان است اما نساجی با این وجود بازهم رو به توپ های بلند آورده بود، گفت: ما دو گل روی ارسال به ثمر رساندیم. یک گل هم زدیم که آفساید گرفتند. بلند قد بودن سپاهان دلیل نمی شود ما از این راه استفاده نکنیم. به گل رسیدیم و بازهم می توانستیم از همین راه به گل برسیم. نمی شود در یک بازی فقط از یک راه استفاده کرد. این تنوع تاکتیکی است و قابل تقدیر است. سپاهان صدرنشین لیگ است.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 222

به "مهاجری: گل دوم سپاهان آفساید بود، بازیکنان ما از جان مایه گذاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: گل دوم سپاهان آفساید بود، بازیکنان ما از جان مایه گذاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید