مردم معمولی، قسمت یازدهم؛ خراب کاری های عاشقانه طلایی

به گزارش یزد بلاگ، خبرنگارانـ قسمت یازدهم سریال مردم معمولی به تهیه کنندگی و کارگردانی رامبد جوان شنبه 29 خرداد 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

مردم معمولی، قسمت یازدهم؛ خراب کاری های عاشقانه طلایی

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

آوا معلم کنکور تازه گرفته است و اخی سعی می کند رقیبش را کنار بزند. بردیا هم با خودش کنار می آید تا بتواند ایرینا را به نام دخترش بپذیرد.

هامون تهرانی اصل؛ دکتر، هنرمند، ورزش کار، خوش پوش و خوش تیپ جایگزین اخی برای تدریس درس های کنکور هنر به آوا دل همه را در مرکز تناسب طلایی می برد. دختر خاله ها و رومینا همگی سر کلاس در کنار آوا می نشینند و به استاد جوان و مجذوب کننده خیره می شوند. در این میان بردیا هم مدلی را که همیشه برای تبلیغ مرکز زیبایی اش می خواست، پیدا می کند. در این میان فقط اخی ناراحت و ناراضی است. اخی از خسرو می خواهد که به او کمک کند تا هامون از چشم آوا بیافتد؛ اما تلاش های خسرو و اخی همگی نتیجه عکس می دهند. لحظه به لحظه ویژگی های مثبت تازه ای در هامون کشف می شود. ویژگی هایی که به این سادگی ها نمی توان از آن ها گذشت.

درنهایت، اما وقتی اخی فکر می کند که برگ برنده را پیدا کرده است، بیشتر از هر وقت دیگری خراب کاری به بار می آورد و منفورترین فرد مرکز می شود. در سوی دیگر بردیا هم درگیر ایرینا و نامه ای است که از معشوقه قدیمی اش دریافت کرده است. او کم کم می پذیرد که دختری به نام ایرینا دارد و بابا صدا کردن های او را هم قبول می کند. حالا او منتظر دیدار دوباره دخترش است.

ماجرا های عاشق معمولی به پنجمین قسمت خودش می رسد و باز هم این عاشق به معشوقش نمی رسد. ماجرایی که خیلی هم طولانی شد. تلاش های نافرجام اخی برای رسیدن به آوا 5 قسمت طول کشید و در این میان چند خرده داستان هم از عاشقی های ایرج، باربارا، خسرو و رومینا مطرح شد که هیچ کدام به مجذوب کننده تر شدن این پنج قسمت کمک چندانی نکرد.

هنوز هم موقعیت هایی که درمردم معمولی ایجاد می شوند، موقعیت های مجذوب کنندهی نیستند و دیالوگ ها هم در بسکمک از بخش ها ملال آور و تکراری به نظر می رسد. شخصیت خسرو که از ابتدا نسبت به سایرین مجذوب کننده تر طراحی شده و با بازی خوب امیر نوروزی هم همراه بود، حالا به نظر می رسد کم کم دارد می سوزد و ژست ها و رفتارهایش تکراری می شوند.

بعد از حذف چند قسمت اولیه مردم معمولی این سریال تغییر چشم گیر و چندانی نکرده است و آن عمل همان طور که پیش بینی می شد، در حد یک ترفند تبلیغاتی باقی ماند. به هر روی سریال مردم معمولی همچنان منتشر می شود و حالا مخاطبانی هم برای خودش دست و پا کرده است.

منبع: فرارو
انتشار: 24 تیر 1400 بروزرسانی: 24 تیر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4106

به "مردم معمولی، قسمت یازدهم؛ خراب کاری های عاشقانه طلایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم معمولی، قسمت یازدهم؛ خراب کاری های عاشقانه طلایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید