متن بلندبالای ریکاردو سا پینتو قبل از بازی با پرسپولیس

به گزارش یزد بلاگ، ریکاردو ساپینتو پس از صعود تیم پرسپولیس و قطعی شدن دربی در فینال جام حذفی متنی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و به نوعی به استقبال این دیدار حساس رفت.

متن بلندبالای ریکاردو سا پینتو قبل از بازی با پرسپولیس

سرمربی پرتغالی استقلال در این یادداشت شورانگیز نوشت:

درحالیکه نشسته ام و به مسیری که در این فصل طی کردیم فکر می کنم سرشار از حس قدردانی هستم. آنچه دل من را سرشار از غرور می کند تنها پیروزی ها نیست بلکه تعهد، شور و شوق و حمایتی است که تک تک شما نشان دادید.

دیروز که بر نساجی مازندران پیروز شدیم غرش تشویق های شما در گوش های ما انعکاس داشت و تصویر بنری که برای من درست کرده بودید در قلبم حک شد. آن لحظه، بیشتر از هر چیز دیگری، نماد و تجسم اتحاد و قدرتی بود که در طول این فصل موتور محرکه حرکت ما در این مسیر بوده است.

می خواهم از این فرصت برای ابراز قدردانی عمیق از بازیکنان مان استفاده کنم. تعهد، شجاعت و کوشش های خستگی ناپذیر آن ها در زمین واقعا الهام بخش بوده است. آن ها در همه نبرد ها جنگیدند، در مقابل همه چالش ها تاب آوردند و هیچ گاه نبود که پا پس بکشند. آن ها قلب استقلال هستند و هر چه از آن ها ستایش شود و نام شان برده شود حق شان است.

شما در آفتاب و باران، در شکست و پیروزی، با ما بودید. از روی سکو ها نام ما را فریاد زدید، در ستایش ما شعر خواندید و با پای جان در کنارمان بودید. حمایت شما تنها پس زمینه ای برای عملکرد ما نبود بلکه نیروی محرکه آن بود. امروز می خواهم عمیق ترین قدردانی ام را تقدیم تک تک شما کنم. ما به خاطر ایمان شما، حمایت شما و باور بی سرانجام تان به ما اینجا هستیم.

ولی به سرانجام مسیر نرسیده ایم. قله ای در پیش داریم که باید به آن برسیم و جامی در پیش داریم که باید به دست بیاوریم. نبرد به سرانجام نرسیده و ما به تشویق شما، به ایمان تان، و به قدرت تان بیش از هر زمان دیگری نیاز داریم. به عنوان سرمربی شما قول می دهم که در جستجوی پیروزی از هیچ کاری دریغ و از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 خرداد 1402 بروزرسانی: 6 خرداد 1402 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4993

به "متن بلندبالای ریکاردو سا پینتو قبل از بازی با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متن بلندبالای ریکاردو سا پینتو قبل از بازی با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید