عراق، هشدار درباره طرح های تروریستی داعش در ایام محرم

به گزارش یزد بلاگ، یک نماینده مجلس عراق درباره نقشه های داعش برای انجام عملیات های تروریستی در مراسم عزاداری حسینی در ایام محرم هشدار داد.

عراق، هشدار درباره طرح های تروریستی داعش در ایام محرم

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران٬ فرات التمیمی کننده استان دیالی در مجلس عراق در مصاحبه با سایت المعلومه تاکید کرد که گروه تروریستی داعش هنوز به شرارت های خود در این استان سرانجام نداده است.

التمیمی گفت که برقراری آرامش در اغلب مناطق دیالی به معنای سرانجام شرارت های داعش نیست؛ بلکه این گروه تروریستی در تلاش برای یافتن یک شکاف و راه نفوذ جهت اجرای حملات تروریستی و قتل عام افراد بی گناه و ایجاد بی ثباتی و ناامنی در این منطقه است.

وی از فرماندهان امنیتی خواست تا نقشه های نظامی خود را تغییر داده و بعد اطلاعاتی را به ویژه در مناطقی که اخیرا ناامنی در آنها تکرار شده تقویت کنند.

کننده مجلس عراق افزود که آغاز مراسم عاشورا در دیالی مستلزم احتیاط بیشتر و تشدید تدابیر امنیتی است؛ زیرا گروه تروریستی داعش برای فتنه انگیزی از طریق هدف قرار دادن موکب ها و مجالس عزای حسینی تلاش می کند که این امر مستلزم تلاش های امنیتی بیشتر برای جلوگیری از بروز هرگونه ناامنی و نیز تلاش برای شناسایی هسته های خفته داعش است.

در هفته های گذشته پس از تجزیه و دستگیری شماری از هسته های خفته داعش٬ دیالی شاهد کاهش چشمگیر عملیات های تروریستی بوده است.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2075

به "عراق، هشدار درباره طرح های تروریستی داعش در ایام محرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، هشدار درباره طرح های تروریستی داعش در ایام محرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید