شایسته: نامزدی نامنی در مجمع آسیایی اتفاق خوبی نیست، امیدوارم این خبر درست نباشد

به گزارش یزد بلاگ، رئیس پیشین فدراسیون تنیس گفت که نامزدی سرپرست فعلی این فدراسیون برای انتخابات آسیایی اتفاق خوبی نیست.

شایسته: نامزدی نامنی در مجمع آسیایی اتفاق خوبی نیست، امیدوارم این خبر درست نباشد

مجید شایسته درباره نامزدی نامنی سرپرست فدراسیون تنیس در انتخابات کنفدراسیون آسیا به خبرنگار ورزشی یزد بلاگ گفت: نایب رئیسی غرب آسیا در دست ناصر الخلیفه بود. کسی که رئیس باشگاه پاری سن ژرمن است و در تلویزیون بین اسپورت هم مسئولیت دارد. ما نایب رئیسی غرب آسیا را در موقعیتی به دست آوردیم که قبل از آن شخصی از قطر نایب رئیس بوده است.

وی اضافه نمود: این کرسی بین المللی را راحت به دست نیاورده ایم. با ارائه برنامه و شناخت ایجاد شده اجلاس آسیایی را در ایران برگزار کردیم و آنها در جریان رشد تنیس ایران هستند. همه این موارد در آسیا دیده شده که توانسته ایم این موقعیت را به دست آوریم و نباید تمام زحمات گذشته را زیر سوال ببریم و کاری کنیم که صندلی بین المللی مان از بین برود.

شایسته گفت: نامزدی نامنی در آسیا اتفاق خوبی نیست و امیدوارم این خبر صحت نداشته باشد. دوستانی که می گویند کاری انجام ندادیم پس کرسی آسیایی را چه کسی به دست آورد؟ در مدت 1 سال ریاستم در فدراسیون تنیس دو دوره خروشی را برای کرسی آسیایی معرفی کردم چون جمهوری اسلامی ایران برای ما مهم بود و اسم فرد خاصی اهمیت نداشت. اگر می گویند کاری نکرد یم پس کسری رحمانی و درسا چراغی چرا مقام کسب نموده و مطرح شده اند؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 98

به "شایسته: نامزدی نامنی در مجمع آسیایی اتفاق خوبی نیست، امیدوارم این خبر درست نباشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایسته: نامزدی نامنی در مجمع آسیایی اتفاق خوبی نیست، امیدوارم این خبر درست نباشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید