ستین: امکان ندارد مسی به صورت بازیکن آزاد از بارسلونا برود، رویس با من در بتیس راحت بود

به گزارش یزد بلاگ، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا شایعه جدایی کاپیتان تیمش و بازی در اینتر را بی اساس دانست و گفت که مسی به صورت بازیکن آزاد آنها را ترک نمی کند.

ستین: امکان ندارد مسی به صورت بازیکن آزاد از بارسلونا برود، رویس با من در بتیس راحت بود

به گزارش یزد بلاگ، کیکه ستین اطمینان دارد که لیونل مسی سال های باقیمانده تا پایان دوران بازیگری اش را در بارسلونا سپری خواهد کرد.

از مدتی پیش برآورد هایی درباره احتمال تلاش اینتر برای جذب لیونل مسی شنیده می شود و بند موجود در قرارداد این بازیکن که به او اجازه می دهد در پایان فصل به تیم دلخواهش ملحق شود هم مزید بر علت شد که این برآورد ها شدت بگیرد.

مسی 32 ساله که تا پایان فصل آینده با بارسلونا قرارداد دارد به موجب بند موجود در این قرارداد می تواند در پایان فصل جاری از کاتالان ها جدا شود اما سرمربی او بعید می داند چنین اتفاق رخ دهد.

ستین درباره بازیکنی که در 31 بازی اش در این فص برای بارسلونا در تمامی رقابت ها 24 گل زده و 16 پاس گل داده است، به نشریه گاتزتا دلواسپورت گفت: مسی به عنوان بازیکن آزاد بارسلونا را ترک کند؟ خیر. چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. مسی و بارسلونا همیشه در کنار یکدیگر خواهند ماند. جز این هیچ اتفاق دیگری رخ نمی دهد. لئو 20 سال است که در بارسلونا حضور دارد و هیچ کسی نمی تواند دلیلی برای جدایی این رابطه بیاورد.

سرمربی سابق رئال بتیس در ادامه راجع به گمانی زنی ها درباره تمایل بارسلونا به جذب فابیان رویس، هافبک ناپولی که برای مدت کوتاهی زیر نظر او در بتیس هم بازی می کرد، گفت: نزدیک به یک سال با او کار کردم و همان مدت هم کافی بود تا متوجه شوم که او چه بازیکن بزرگی است و در چه سطح خارق العاده ای بازی می کند. قابلیت ها و پتانسیل این بازیکن خارق العاده است و خیلی سریع هم این موضوع را نشان داد. رویس زمانی که در بتیس بازی می کرد، با من خیلی راحت بود چون او را در پستی قرار دادم که به پیشرفت بازی اش کمک کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1199

به "ستین: امکان ندارد مسی به صورت بازیکن آزاد از بارسلونا برود، رویس با من در بتیس راحت بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستین: امکان ندارد مسی به صورت بازیکن آزاد از بارسلونا برود، رویس با من در بتیس راحت بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید