دعوت از 502 متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP ساسکاچوان

به گزارش یزد بلاگ، دولت ساسکاچوان طی پذیرش تازه خود که دیروز 29 جولای برگزار کرده از 504 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوت کرده است تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان و در نهایت اقامت دائم کانادا ارائه کنند. با اینکه داشتن پیشنهاد کار جزو شرایط نبوده است متقاضیان می بایست پروفایل ابراز تمایل یا expression of interest خود را در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان ثبت می کردند و البته می بایست در یکی از مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی خود یک سال سابقه کار می داشتند. حد اقل امتیاز در هر دو زیرمجموعه این پذیرش 70 بوده است.

دعوت از 502 متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP ساسکاچوان

متقاضیانی که پروفایل EOI معتبر دارند بر اساس شبکه امتیازدهی کارگر ماهر خارجی برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از 100 امتیاز و بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، سابقه کار دارای مهارت، تسلط بر زبان های انگلیسی یا فرانسه و داشتن ارتباطات در ساسکاچوان نمره میگیرند. این امتیاز رتبه متقاضیان را در صف انتظار EOI برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان مشخص می کند و از مقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متوالی دعوتنامه صادر می شود.

زیرمجموعه اکسپرس انتری

مجموعا 205 دعوتنامه در تاریخ 25 مارس برای متقاضیانی صادر شد که در صف انتظار اکسپرس انتری دارای پروفایل بودند. زیرمجموعه اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر جهان بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.

زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز

زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز برای متقاضیانی است که پروفایل اکسپرس انتری ندارند. در پذیرش دیروز مجموعا 248 متقاضی از طریق زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان ساسکاچوان دعوت شدند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4634

به "دعوت از 502 متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP ساسکاچوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 502 متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP ساسکاچوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید