خبرنگاران بایدن: وقت بازگشت ترامپ به خانه است

به گزارش یزد بلاگ، نیویورک- خبرنگاران- نامزد حزب دموکرات در ریاست جمهوری آمریکا گفت: وقت آن است که ترامپ کوله پشتی اش را بردارد و به خانه برود.

خبرنگاران بایدن: وقت بازگشت ترامپ به خانه است

به گزارش خبرنگاران، جو بایدن ظهر شنبه در سخنرانی انتخاباتی خود که در معیت باراک اوباما در میشیگان انجام شد، افزود: در سه روز، ما می توانیم به این دوره ریاست جمهوری پایان دهیم که کشور را تجزیه کرده، در محافظت از مردم شکست خورده و بر شعله های نفرت دمیده است.

وی ادامه داد: برای من مهم نیست که ترامپ چگونه تلاش می کند. هیچ چیزی نمی تواند مردم این کشور را از رای دادن و بازگرداندن دموکراسی بازدارد.

معاون اول باراک اوباما با انتقاد از عملکرد ترامپ در مهار کرونا در این کشور، افزود: من هرگز پرچم سفید را برنمی افرازم و تسلیم نمی شوم. ما قصد داریم که این ویروس را شکست دهیم و آن را تحت کنترل درآوریم.

بایدن در واکنش به اظهارات روز گذشته که مدعی شده بود پزشکان به عمد آمار کشته شدگان ناشی از کرونا را افزایش می دهند چرا که برای آنها پول دارد، گفت: این مرد، چه مرضی دارد؟ عذرخواهی می کنم از اینگونه صحبت کردن.

وی همچنین رای دادن به خود را رای دادن به صداقت در برابر دروغ توصیف کرد و خواستار رفتن بیشتر مردم به پای صندوق های رای شد.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سوم نوامبر (13 آبان ماه) به پایان می رسد و پس از آن باید منتظر اعلام نتایج ماند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2582

به "خبرنگاران بایدن: وقت بازگشت ترامپ به خانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بایدن: وقت بازگشت ترامپ به خانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید