توافق پرسپولیس با هافبک تاثیرگذار؟

به گزارش یزد بلاگ، باشگاه پرسپولیس پس از بازگشت از کشور هند با حاشیه های مربوط به جدایی چند بازیکن اصلی خود روبرو شد تا ابراهیم شکوری در نشست خبری هفته گذشته راجع به این موضوع صحبت کند. معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس ضمن اشاره به درخواست آن ها برای تمدید قرارداد بازیکنان اصلی خود خبر از پیشنهادات 40 الی 50 میلیارد تومانی کشور های عربی نسبت به جذب این بازیکنان داد.

توافق پرسپولیس با هافبک تاثیرگذار؟

هیأت مدیره سرخپوشان هم مجوز مذاکره با بازیکنان فعلی برای تمدید قرارداد را به جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه داد تا سمیعی پای میز مذاکره با آن ها بنشیند. همین موضوع باعث آغاز مذاکرات احمد نورالهی، محمدحسین کنعانی زادگان و وحید امیری شد تا آن ها شرایط خود را برای ماندن بیان نمایند.

وحید امیری که قبل از این هم ماندن در پرسپولیس را به جعفر سمیعی اعلام نموده بود به زودی پای قرارداد تازه خود را امضا می نماید.

احمد نورالهی هافبک تیم ملی فوتبال ایران هم که پیشنهاد قابل توجهی از لیگ ستارگان قطر دارد پس از کش و قوس های فراوان موافقت اولیه اش را با تمدید آن به شرط افزایش قابل توجه رقم قراردادش را پذیرفته است. هافبک ملی پوش پرسپولیس در صورت ماندن در پرسپولیس سقف اقتصادی قرارداد ها پرسپولیس را خواهد شکافت و با مبلغی قابل توجه که بیشترین رقم در تاریخ باشگاه خواهد بود در جمع شاگردان یحیی گل محمدی می ماند.

ادامه مذاکرات نورالهی با پرسپولیس برای امضای آن به پس از ملاقات دربی مرکز موکول شد تا فکر او و سایر هم تیمی هایش معطوف این بازی ها باشد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 20:25 امروز میهمان سپاهان اصفهان در استادیوم نقش دنیا می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4116

به "توافق پرسپولیس با هافبک تاثیرگذار؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق پرسپولیس با هافبک تاثیرگذار؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید