ترامپ سیدنی پاول را به عنوان بازرس ویژه در پرونده تقلب در انتخابات در نظر دارد

به گزارش یزد بلاگ، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا انتصاب سیدنی پاول، عضو سابق تیم حقوقی کمپین انتخاباتی اش که یکی از هواداران پر و پا قرص ادعاهای وی درخصوص تقلب در انتخابات است، به عنوان بازرس ویژه برای تحقیق درباره ادعاهای تقلب در انتخابات با هدف ابطال پیروزی نامزد دموکرات ها در انتخابات سه نوامبر را در نظر دارد.

ترامپ سیدنی پاول را به عنوان بازرس ویژه در پرونده تقلب در انتخابات در نظر دارد

روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی به نقل از منابع ناشناس نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا روز آدینه در جریان نشستی با گروهی از مقامات ارشد دولتی و مشاوران حقوقی از جمله سیدنی پاول در کاخ سفید درباره این ایده صحبت کرد.

پاول به ترویج تئوری های توطئه متهم شده است از جمله ادعاهایی دال بر اینکه سیستم های اتوماتیک رای گیری استفاده شده در انتخابات نوامبر توسط کشورهای خارجی به ویژه ونزوئلا و چین به منظور به پیروزی رساندن جو بایدن در این انتخابات دستکاری شده بودند.

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد: برخلاف رویه ترامپ برای انتخاب بازرسان ویژه از بین منصوبین وزارت دادگستری، او این بار درباره احتمال انتصاب پاول به عنوان بازرس ویژه در داخل کاخ سفید صحبت کرد. ترامپ حتی خواهان اعطای مجوز امنیتی به پاول برای شروع کارش شد.

به رودی جولیانی، وکیل شخصی ترامپ و سرپرست تیم حقوقی وی که وظیفه به چالش کشیدن مشروعیت نتایج انتخابات را برعهده دارد، گفته شده بود تا به وسیله تماس تلفنی به این نشست در کاخ سفید بپیوندد؛ نشستی که گفته شده بسیار خشن بوده و افراد حاضر در ان گاها بر سر یکدیگر فریاد می زدند.

به گفته روزنامه نیویورک تایمز، جولیانی به همراه بیشتر مشاوران ترامپ و مقامات دولتی از جمله پت سیپولون، مشاور حقوقی کاخ سفید و مارک میدوز، رئیس کارکنان کاخ سفید با ایده انتصاب پاول به عنوان بازرس ویژه در پرونده تقلب در انتخابات مخالفت کردند و باعث شدند تا پاول آنها را افرادی ترسو خطاب کند.

هنوز معین نیست که آیا ترامپ می تواند پاول را در این سمت منصوب کند یا خیر.

در جریان این نشست، ترامپ درباره ایده پیشنهاد شده از سوی ژنرال مایکل فلن، مشاور امنیت ملی سابقش که به تازگی مورد عفو قرار گرفته نیز صحبت کرد. فلن در گفت وگو با وب سایت محافظه کار نیوزمکس پیشنهاد داده بود که ترامپ برای برگزاری مجدد انتخابات باید حکومت نظامی اعمال و ارتش را مستقر کند.

اگرچه بیشتر رهبران حزب جمهوری خواه از جمله میچ مک کانل، رهبر بیشتریت سنا پیروزی بایدن رد انتخابات را به رسمیت شناختند و به وی و کامالا هریس، معاونش تبریک گفتند اما ترامپ هنوز به شکست خود در مقابل بایدن اذعان نکرده است. ، ایسنا

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2998

به "ترامپ سیدنی پاول را به عنوان بازرس ویژه در پرونده تقلب در انتخابات در نظر دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ سیدنی پاول را به عنوان بازرس ویژه در پرونده تقلب در انتخابات در نظر دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید