بی اعتمادی آمریکایی ها به مقام ها رو به افزایش است

به گزارش یزد بلاگ، تحلیل جدید داده ترند گوگل نشان داد که تعداد بسیاری از رای دهندگان آمریکایی برای تحقیق درباره موضوعاتی چون فساد و دروغ های ترامپ در بحبوحه انتخابات ریاست جمهوری قریب الوقوع 2020 به این موتور جست وجوگر محبوب روی می آوردند.

بی اعتمادی آمریکایی ها به مقام ها رو به افزایش است

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این نظرسنجی نشان داد که بی اعتمادی آمریکایی ها به دولت فدرال کشورشان در بحبوحه پاندمی ویروس کرونا، اعتراضات برای برابری و اصلاح پلیس، رشد و توسعه رسانه های اجتماعی و انتخابات ریاست جمهوری 2020 شدت گرفته است.

در نتیجه گیری این نظرسنجی آمده است: از فساد گرفته تا لاپوشانی ها، با تجزیه وتحلیل بیش از 1700 اصطلاح و کلید واژه مرتبط با بی اعتمادی به دولت در تمامی ایالت ها از طریق بررسی داده های ترند گوگل، به بی اعتمادی به دولت نگاهی انداختیم.

به طور کلی 2024 آمریکایی در این مطالعه که در بازه زمانی پنجم تا هفت اکتبر صورت گرفت، مورد نظرسنجی قرار گرفتند. طبق برآوردها 47 درصد از آنها مذکر و 53 درصد مونث بودند. جمهوری خواهان 32 درصد از شرکت کنندگان را تشکیل می دادند در حالی که دموکرات ها و افراد مستقل به ترتیب 40 درصد و 22 درصد از شرکت کنندگان را تشکیل دادند.

این نظرسنجی نشان داد، مردم در ایالت هایی که بیشتر طرفدار دموکرات ها هستند، کلید واژه دروغ های ترامپ را جست وجو می کنند. از سوی دیگر، افراد در ایالت هایی که بیشتر طرفدار جمهوری خواهان هستند، کلید واژه دولت عمیق یا مشابه آن را جست وجو می کنند.

به علاوه، کلید واژه دولت عمیق رایج ترین اصطلاح جست وجو شده در 15 ایالت بوده است.

در همین حال، این تحلیل تاکید کرد که ساکنین ایالت ها احتمالاً به دنبال دروغهایی می گشتند که از سوی مقامات منتخب خود منتقل شده بودند.

در این مطالعه و بررسی آمده است: به طور مثال عبارت فساد برنی سندرز رایج ترین عبارت جست وجو شده در ایالت ورمونت بوده که سندرز کننده آن است. می توان گفت عبارت های مشابهی نیز برای ایلینوی (فساد جی رابرت پریتزکر)، جورجیا (فساد برایان کمپ)، کلورادو (دروغ های کوری گاردنر)، کارولینای جنوبی (دروغ های لیندسی گراهام) و دیگر ایالت ها مطرح شده است.

در رابطه با موضوع پاندمی کرونا، بیش از 67 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی تاکید کردند که برای دریافت اخبار و اطلاعات به روز درباره کووید 19 به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا تکیه می کنند. به علاوه، تعیین شد که حدود 56 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی برای دریافت راهنمایی ها درباره پاندمی کرونا به دولت فدرال اعتماد بسیار کمی دارند و یا کلا به آن بی اعتماد هستند.

در بحبوحه گزارشات درباره سرکوب رای دهندگان و اطلاعات نادرست دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا درباره امنیت رای گیری پستی، 33 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفتند که به فرایند انتخابات 2020 اعتماد ندارند.

در این مطالعه آمده است: با این حال، تعیین شده که اعتماد مردم به رای گیری حضوری نسبت به رای گیری پستی بیشتر است به طوری که 75 درصد می گویند باور دارند که آرایی که شخصا در صندوق ها می اندازند عادلانه شمارش خواهد شد در حالی که 63 درصد همین نظر را درباره آرای اخذ شده به صورت پستی دارند.

در ادامه این مطالعه آمده است: در بین احزاب نیز، افراد مستقل بیشتری نگرانی را نسبت به فرایند انتخابات امسال ابراز کرده اند به طوری که 43 درصد می گویند که به این فرایند اعتماد ندارند و این آمار در بین دموکرات ها و جمهوری خواهان به ترتیب 34 درصد و 20 درصد است. ، ایسنا

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2516

به "بی اعتمادی آمریکایی ها به مقام ها رو به افزایش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی اعتمادی آمریکایی ها به مقام ها رو به افزایش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید