برای حضور در تیم ملی هرگز صحبت اقتصادی نکردم، باخت در دربی تبعات دارد، من هم پیشنهاد اروپایی دارم!

به گزارش یزد بلاگ، مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه می گویند برای حضور در کادرفنی تیم ملی دو میلیارد خواسته ام لطف دوستان رسانه ای است.

برای حضور در تیم ملی هرگز صحبت اقتصادی نکردم، باخت در دربی تبعات دارد، من هم پیشنهاد اروپایی دارم!

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران، وقتی بحث حضور کریم باقری در کادرفنی تیم ملی مطرح شد، طرفداران پرسپولیس واکنش تندی نسبت به این قضیه از خود نشان داده و علیه فدراسیون موضع گرفتند. از این جهت که آنها اعتقاد دارند جدایی باقری از پرسپولیس به این تیم ضربه وارد خواهد نمود. این روزها در خصوص بحث حضور یا عدم حضور باقری در کادرفنی تیم ملی همچنان خبرساز است و همین موضوع بهانه ای شد گفت و گویی با وی داشته باشیم؛

خبرنگاران:در بعضی رسانه های این گونه مطرح شده که شما به فدراسیون فوتبال به توافق اقتصادی نرسیده اید و فدراسیون هم توان پرداخت دستمزد دو میلیاردی شما را ندارد!

نه اصلا چنین چیزی نیست و من هیچ صحبت اقتصادی با فدراسیون نداشته ام. به هر حال این لطف دوستان رسانه ای شماست که این مطالب را می نویسند. مذاکره من و فدراسیون فقط در این حد بود که قرار شد قبل از هر چیز رضایت باشگاه پرسپولیس را جلب نمایند چرا که یک فصل دیگر تحت قرارداد باشگاه هستم.

خبرنگاران: الان صحبتی بین فدراسیون و باشگاه پرسپولیس برای صدور رضایت نامه شما شده است؟

در آخرین تماسی که با آقای نبی در فدراسیون فوتبال داشتم به ایشان گفتم که خودتان پیگیر رضایت نامه ام از باشگاه باشید و الان هم نمی دانم که مذاکرات شان به کجا کشید. در این میان هم هیچ صحبت اقتصادی بین من و فدراسیون مطرح نشد.

خبرنگاران:الان باشگاه پرسپولیس مخالف حضور شما در تیم ملی است و گویا این انتقال منتفی اعلام شده؟

باشگاه موضع خود را به من اعلام ننموده و واقعا نمی دانم بین آنها و مسئولان فدراسیون صحبتی شده است یا نه. الان هم تاکید می کنم که تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس هستم و در خصوص حضورم در کادرفنی تیم ملی باشگاه تصمیم گیرنده است.

خبرنگاران:شرایط پرسپولیس قبل از دربی چطور است و این بازی را چگونه ارزیابی می کنید؟

خوشبختانه شرایط تیم خلی خوب است و لیگ را با یک نتیجه عالی تمام کردیم. برای دربی هم از هر نظر آماده ایم. این بازی از نظر من به مانند همه بازی هاست و فقط حساسیت آن بالاست. البته فرق این دربی با بازی های قبل این است که بدون تماشاگر برگزار می گردد و از این لحاظ هیجان و حساسیت قبل خود را ندارد. هیچ دربی بدون تماشاگر لذت ندارد.

خبرنگاران: کادرفنی هر دو تیم خواهان تعویق زمان برگزاری دربی هستند، آیا واقعا دلیلش حضور در لیگ قهرمانان است یا اینکه مسائل دیگری وجود دارد؟

من کاری به تیم حریف ندارم اما آنچه تعیین است اگر دربی به تعویق می افتاد ما هم استراحت بیشتری برای لیگ قهرمانان داشتیم و هم اینکه در این فرصت روی جابجایی تمرکز می کردیم. الان هم سازمان لیگ با تعویق بازی مخالفت نموده و ما با قدرت خود را آماده بازی می کنیم.

خبرنگاران: این ذهنیت بوجود آمده که هیچ یک از مربیان سرخابی دوست ندارند بازنده دربی باشند چون این شکست تبعات خوبی برای هر یک از تیم ها قبل از لیگ قهرمانان نخواهد داشت. نظر شما چیست؟

بله نمی گردد منکر این قضیه شد چرا که واقعا باخت در دربی برای هر یک از تیم ها تبعات دارد. خیلی مهم است که تیم بازنده بتواند خودش را جمع وجور نموده و برای لیگ قهرمانان آماده گردد. به هر صورت فوتبال برد و باخت دارد و نباید با یک شکست همه چیز را تمام شده دانست.

خبرنگاران: در خصوص جابجایی صحبت کنید، آیا اقدامی در این مورد انجام داده اید که به نوعی از دیگر تیم ها عقب نمانید؟

بله مواردی که مربوط به کادرفنی بوده را گل محمدی انجام داده و از اینجا به بعدش مربوط به باشگاه است.

خبرنگاران: آیا بازیکنی جدایی اش از پرسپولیس قطعی شده است؟

نه فعلا که همه تمرکز مان روی دربی است.

خبرنگاران: این روز ها صحبت از پیشنهادات اروپایی برای بعضی از بازیکنان تیم شما است، برای جدایی آنها فکر نموده اید؟

پیشنهادات اروپایی را فقط در رسانه ها می بینیم و هر وقت پیشنهاد رسمی از جایی به باشگاه رسید آن وقت آن را آنالیز می کنیم. اگه به این پیشنهادات باشد که الان من هم مدعی ام که از اروپا پیشنهاد دارم!(با خنده). فعلا که برای هیچ بازیکنی پیشنهاد رسمی به باشگاه نیامده است.

خبرنگاران:دربی را چطور پیش بینی می کنید؟

من تا به حال چیزی را پیش بینی ننموده ام!

مصاحبه از حمیدرضا اسکندری

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2041

به "برای حضور در تیم ملی هرگز صحبت اقتصادی نکردم، باخت در دربی تبعات دارد، من هم پیشنهاد اروپایی دارم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای حضور در تیم ملی هرگز صحبت اقتصادی نکردم، باخت در دربی تبعات دارد، من هم پیشنهاد اروپایی دارم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید