باشگاه پرسپولیس: اصلا فعالیت جابجایی را آغاز نکرده ایم، انتشار لیست خرید مشکوک است

به گزارش یزد بلاگ، باشگاه پرسپولیس طی اطلاعیه ای گفت که اعلام لیست خرید پرسپولیس برآورد است و این باشگاه فعالیتی در جابجایی نداشته است.

باشگاه پرسپولیس: اصلا فعالیت جابجایی را آغاز نکرده ایم، انتشار لیست خرید مشکوک است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه باشگاه پرسپولیس، با توجه به رواج شایعات بی اساس در حوزه فعالیت های جابجاییی که در بعضی موارد انتشار و اصرار بر آن ها مشکوک به نظر می رسد، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

این اطلاعیه به شرح زیر است:

در روزهای اخیر با انتشار شایعات مختلف در ارتباط با فهرست خرید پرسپولیس، مذاکره و حتی توافق با بازیکنان جدید روبرو بوده ایم و هر چه به تاریخ دربی جام حذفی نزدیک می شویم، این شایعات، رشد فزاینده ای پیدا می کنند! بر این اساس، با تأکید به اطلاع رسانه های محترم و هواداران عزیز می رساند؛ که این اخبار در حد حدس هستند و باشگاه پرسپولیس با توجه به بازی های حساسی که پیش رو دارد، ناگزیر به دوری از فعالیت در این حوزه در مقطع کنونی بوده است.

به این ترتیب، تأکید می شود، شایعات انتشار یافته، صحت ندارند. با احترام نسبت به تمام بازیکنان ارزنده فوتبال ایران، بدیهی است که با توجه به جاذبه فراوان پرسپولیس، بسیاری بازیکنان و مدیران برنامه آنها تمایل به همکاری با پرسپولیس دارند، ولی برای این منظور باید تا سرانجام رقابت های جام حذفی صبر کرد.

در این ارتباط، از هوادارن پرسپولیس هم تقاضا می کنیم با توجه این که باشگاه پرسپولیس، اصلا فعالیت جابجاییی خود را آغاز نکرده است، در صفحات اختصاصی خود یا عرصه های دیگر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، از دامن زدن به شایعاتی که منتشر می شود به هر طریق اعم از بازنشر آنها یا درج مطالب له یا علیه این شایعات، خودداری کنند. توجه داشته باشید این مساله به شدت به آرامش و تمرکز بازیکنان و تیم لطمه خواهد زد.

اعلام این موضوع قطعا بعضی را ترغیب می کند که بیشتر به چنین اقدامی دست بزنند و تنها راه خنثی کردن اثرات منفی این مسئله، بی توجهی هوادران خواهد بود، ضمن این که از رسانه ها و خبرنگاران محترم تقاضا می کنیم اجازه این کار را به افراد غیر ندهند.

باشگاه پرسپولیس بعد از فینال رقابت های جام حذفی، با سرلوحه قراردادن حفظ حداکثری بازیکنان تیم که پیش از این از سوی سرمربی، مدیر تیم و سرپرست باشگاه اعلام شده است، وارد عرصه جابجایی خواهد شد.

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2096

به "باشگاه پرسپولیس: اصلا فعالیت جابجایی را آغاز نکرده ایم، انتشار لیست خرید مشکوک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: اصلا فعالیت جابجایی را آغاز نکرده ایم، انتشار لیست خرید مشکوک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید