استیم دک را در جعبه و کیف همراهش ببینید

به گزارش یزد بلاگ، یکی از مشکلاتی که کنسول های همراه دارند بحث حمل و نقل آن ها است. اینکه چگونه یک دستگاه را بدون آنکه آسیبی ببیند جابجا کنیم. شرکت ولو (Valve) در جریان این مشکل بوده و یک کیف محافظ با استیم دک (Steam Deck) عرضه خواهد کرد. حال این کمپانی تصمیم گرفته تا تصاویری از این کیف محافظ به همراه جعبه استیم دک منتشر کند.

استیم دک را در جعبه و کیف همراهش ببینید

تا الان اطلاعات زیادی در مورد استیم دک منتشر شده است. از داخل این کنسول که با چه حافظه و لوازم جانبی سازگار بوده تا تجربه بازی با آن همگی در این مدت به طرفداران نشان داده شده اند. حال نوبت این رسیده که ببینیم چه چیزی درون جعبه استیم دک قرار خواهد داشت.

جعبه استیم دک به شدت ساده است. یک کارتن قابل بازیافت که تا جایی که شده کوچک طراحی شده تا فضای بی مصرف نداشته باشد. داخل این جعبه یک لیست به زبان های مختلف نوشته شده است. در اصل این زبان ها، مناطقی هستند که دستگاه در آن ها عرضه می شود.

زمانی که شما برگه موجود داخل جعبه را کنار بگذارید با کنسول روبرو خواهید شد. در برگه موجود در جعبه استیم دک، اطلاعاتی در مورد چگونگی استفاده از کنسول و اخطارهایی وجود دارد.

زمانی که شما تمام پوشش های موجود را کنار بگذارید، با کیف محافظ کنسول روبرو خواهید شد. این کیف در تمام نسخه های استیم دک وجود دارد. طراحی آن نیز به نسبت جالب و مینیمال است. همینطور اینکه این کیف به خوبی از کنسول دستی شما مراقبت خواهد کرد.

طبق چیزی که ولو اعلام کرده کنسول نشان داده شده در تصویر نیز یک نسخه آزمایشی مهندسی است. به این معنا که تا زمان عرضه رسمی بازهم تغییر خواهد کرد. با اینحال این نسخه برای برخی از افراد در رسانه ارسال شده تا مسائل آن را گزارش کنند. به همین دلیل امکان دارد که کنسول نهایی با چیزی که در تصویر مشخص است متفاوت باشد.

همانطور که اعلام شد، عرضه استیم دک تا بهمن ماه به تأخیر افتاد. این زمان اضافه فرصت خوبی را برای ولو برای بهبود این کنسول دستی فراهم خواهد کرد. البته دلیل ولو برای این تأخیر کمبود منابع بود. به طور کلی این کمبود قطعات که از سال 2020 آغاز شد باعث شد تا تولید بسیاری از لوازم الکترونیکی با مسائل زیادی روبرو شود. استیم دک نیز از این قاعده مستثنی نبوده و ولو ترجیح داده تا با عرضه دیرتر آن به بهترین نحو این کنسول دستی را عرضه کند.

منبع: Eurogamer.net

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 28 دی 1400 بروزرسانی: 28 دی 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4674

به "استیم دک را در جعبه و کیف همراهش ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیم دک را در جعبه و کیف همراهش ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید