استقلال نباید فولاد را دست کم بگیرد، کسر مبلغ قرارداد منطقی نیست

به گزارش یزد بلاگ، علی چینی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: نکونام از مربیان جوان و خوش فکر در فوتبال ایران است و با استمراری که در فولاد داشته توانسته افکارش را به خوبی در این تیم جا بیندازد. لذا باید در این فصل به فولاد کاملاً احترام گذاشت و این تیم را مثل سال گذشته تیمی قدرتمند و مدعی دانست. چنینی تیمی در خانه بسیار خطرناک تر است و امتیاز دریافت از آن به راحتی میسر نخواهد بود.

استقلال نباید فولاد را دست کم بگیرد، کسر مبلغ قرارداد منطقی نیست

مربی پیشین آبی پوشان تاکید نمود: اینکه تیم ما هفته اول را پیروز شده و آنها تساوی کردند، ملاکی برای ارزیابی این بازی نیست و این بازی شرایط خاص خودش را دارد و هر دو تیم در این بازی با شرایطی متفاوت نسبت به ملاقات قبل به میدان می فرایند.

وی اضافه کرد: اینکه استقلال می تواند به واسطه استفاده از بازیکنان جدیدی که در این فصل به خدمت گرفته تنفسی داشته باشد اتفاقی کاملاً خوب است و امیدوارم این بازیکنان جدید بتوانند خیلی زود در این تیم جا بیفتند. چون مهمتر از خرید بازیکن جدید، جا افتادن آن در تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس است.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: با اینکه استقلال در زمان جابجایی فاقد مربی بود، اما آنها توانستند درست در پست هایی که احساس احتیاج به بازیکن داشتند نفراتی را جذب نمایند و می توان گفت نقاط ضعف این تیم ترمیم شد. تنها نگرانی من فاز دفاعی تیم است. ما بی تعارف فصل گذشته در فاز دفاعی مسائلی داشتیم و در هفته اول هم مس رفسنجان نتوانست به تیم فشار وارد کند تا تعیین گردد آیا این مسائل از بین رفته یا هنوز به قوت خود باقی است. شاید فولاد بتواند تیمِ فکری را در فاز دفاعی هم محکی خوب و جدی بزند.

چینی با بیان اینکه در بازی اول تعیین شد هنوز جانشین بازیکن مهمی مثل علی کریمی در استقلال یافت نشده بیان داشت: کریمی بازیکن مهم و بزرگی بود. او تنها یک هافبک بازیساز نبود و ویژگی های منحصر به فردی داشت که مهمترین آن کارگردانی در تیم بود. کریمی خیلی زود خودش را به بازیکن صاحب توپ می رساند و قبل از آنکه توپ را تحویل بگیرد با بررسی سریعی که در ذهن داشت بهترین گزینه را انتخاب نموده و بهترین پاس را می داد. در واقع او سرعت انتقال بالایی داشت و مهمتر از آن اعتمادی بود که به لحاظ فنی کل مجموعه تیم به او داشت. از شوتزنی و گلزنی های او هم که به راحتی نمی توان گذشت.

مدافع اسبق تیم استقلال در ادامه بیان داشت: ما هنوز مهدی پور را در ترکیب استقلال ندیدیم و ممکن است او بتواند رفته رفته وظایفی که علی کریمی در این تیم بر عهده داشت را انجام دهد. مهدی پور شباهت های زیادی به علی کریمی دارد و باید عملکرد او را دید. زمانی امید ابراهیمی فرمانده میانه میدان بود و حتی تصور روزی که امید در استقلال نباشد هم سخت بود. بعد از جدایی ابراهیمی خیلی ها ناامید بودند اما علی کریمی چنان خوب جای خالی او را پر کرد که خیلی زود ابراهیمی فراموش شد. حالا باید دید مهدی پور چطور می تواند جای خالی علی کریمی را در مرکز میدان پر کند. او می تواند سال جاری پدیده این تیم و یکی از بهترین خریدها باشد.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2750

به "استقلال نباید فولاد را دست کم بگیرد، کسر مبلغ قرارداد منطقی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال نباید فولاد را دست کم بگیرد، کسر مبلغ قرارداد منطقی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید