استقلال خواست خودم رضایت نامه بگیرم

به گزارش یزد بلاگ، میلاد جهانی در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد شرایط خود در تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بعد از بازی هایی که خیلی بد لیگ را تمام کردیم دور هم جمع شدیم و حاج مهدی هم یک تیم دونده و متشکل از بازیکنان جوان و با تجربه جمع کرد و فصل پیش فقط تمام شد.

استقلال خواست خودم رضایت نامه بگیرم

وی اضافه کرد: تمام بازیکنان خیلی خوب کنار هم هستیم و تمرینات بسیار پرفشاری را سپری می کنیم و فرایند بسیار خوب است و امیدواریم این فرایند تا سرانجام فصل حفظ گردد.

وینگر تیم فوتبال ذوب آهن در مورد شرایط این تیم در فصل گذشته لیگ برتر توضیح داد: در ابتدای بازی ها داوری و بدشانسی باعث شد خوب کار کنیم و فصل پیش فقط تمام شد زیرا هر چه بیشتر پیش می رفتیم استرسبازی ها بیشتر به بازیکنان غالب می شد.

وی ادامه داد: خدا را شکر سال جاری یک تیم خوب داریم و امیدواریم خیلی خوب آغاز کنیم و فصل را به خوبی به سرانجام برسانیم.

دو روز آینده شرایط تعیین می گردد

جهانی در مورد شرایط خود برای لیگ بیستم و یکم گفت: فعلا قرارداد دارم، اما با باشگاه صحبت نکرده ام، چهارشنبه یا پنجشنبه مدیربرنامه های من به باشگاه می آیدتصمیم گیرنده نهایی باشگاه و مدیربرنامه می گردد.

وی در پاسخ به اینکه آیا در نیم فصل درخواست جدایی از ذوب آهن داشتید، ابراز داشت: من درخواست جدایی در نیم فصل ندادم، سال جاری درخواست جدایی دادم زیرا قراردادم خوب نبود، اما در نیم فصل باشگاه استقلال با ذوب آهن به توافق نرسید.

ماجرای رضایت نامه شش میلیاردی

جهانی بیان داشت: استقلال نیم فصل گذشته به باشگاه نامه زد، اما در این جابجایی به باشگاه نامه نزدند و با خودم صحبت کردند که گفتند خودت باید رضایت نامه بگیری که مبلغ آن شش میلیارد بود، باشگاه های دیگر هم پیشنهاد دادند اما فعلاً ماندگار شدم.

وینگر تیم فوتبال ذوب آهن تاکید نمود: می گویند هر چه خیر باشد برای ذوب آهن رقم بخورد، ذوب آهن تیم بسیار بزرگی است و شخصیت بالایی دارد و امیدوارم آنچه سال گذشته برای ذوب آهن رقم خورد تکرار نگردد.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4459

به "استقلال خواست خودم رضایت نامه بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال خواست خودم رضایت نامه بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید