اخوان: شاد برای مشترکان همراه اول و تمام کاربران رایگان است

به گزارش یزد بلاگ، تهران (پانا) - مدیرعامل همراه اول با اعلام رایگان بودن شبکه شاد، اظهار داشت آموزش و پرورش در کرونا یکی از مجموعه های پیشتاز در ارائه خدمات در فضای مجازی بود که ناشی از تدبیر وزیر و اعضای شورای معاونان است.

اخوان: شاد برای مشترکان همراه اول و تمام کاربران رایگان است

مهدی اخوان در مراسم رونمایی از نسخه تازه شبکه دانش آموزی شاد به مناسبت آغاز سال تحصیلی با بیان اینکه مفتخریم در این موضوع همراه شما و آموزش و پرورش هستیم اظهار کرد: امسال هم تامین زیرساخت های مورد نیاز شاد و خدمات مورد نیاز فنی را برعهده داریم خداراشاکریم نعمت خود را که خدمت به بندگان است نصیب ما کرده است.

وی افزود: شاد پیشرفت هایی نسبت به سال گذشته داشته و خدمات متنوعی به آن اضافه شده است و در سطح و کیفیت آن هم پیشرف هایی دیده می شود این شبکه از حیث پایداری سرویس و کیفیت و سرعت خدمات پیشرفت دارد.

اخوان ادامه داد: شاد برای مشترکان همراه اول و تمام کاربران رایگان است این موضوع وظیفه ما است که امسال هم به این خدمت ادامه دهیم همچنین مرکز مونیتورینگی فراهم شده که در یک فراخوان اعلام می شود تمام ظرفیت های استارتاپی کشور که انگیزه طراحی و ارائه خدمت در بستر شاد را دارند، به صورت تجمیع شده گرداوری شود و پس از اخذ مجوزهای لازم خدمات را به صورت متنوع در کنار سایر خدمات در شاد ارائه کنیم.

مدیرعامل همراه اول بیان نمود: آموزش و پرورش در کرونا یکی از مجموعه های پیشتاز در ارائه خدمات در فضای مجازی بود که ناشی از تدبیر وزیر و اعضای شورای معاونان است.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4533

به "اخوان: شاد برای مشترکان همراه اول و تمام کاربران رایگان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخوان: شاد برای مشترکان همراه اول و تمام کاربران رایگان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید