1.250میلیون واحد مسکونی مهر درکشور در حال ساخت است

به گزارش یزد بلاگ، خبرنگاران: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: دو میلیون و 500 هزار واحد مسکن مهر در کشور احداث شده که تا به امروز 50 درصد آنها مورد بهره برداری قرار گرفته و 50 درصد نیز با درصدهای پیشرفت کار متفاوت درحال ساخت است.

1.250میلیون واحد مسکونی مهر درکشور در حال ساخت است

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن کوچک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش یزد بلاگ از تبریز، سید محمد پژمان صبح امروز در حاشیه بازدید از شهرک ولی عصر(عج) شهرستان بناب در گفت گویی با یزد بلاگ با اشاره به مسائل این شهرک مسکونی اظهار کرد: با وجود گذشت دو دهه از زمان عمرآغاز احداث شهرک حضرت ولی عصر(عج) بناب هنوز هم این شهرک دارای مسائل زیادی است که در بازدید خود از نزدیک شاهد این مسائل بودیم.

وی اضافه نمود: هنوز ساکنان شهرک احساس رضایت نکرده و حس زندگی شهری در این شهرک وجود ندارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه کارهای زیربنایی این شهرک انجام شده ولی در روبنایی اتفاق خاصی نیفتاده است و هنوز بعد از این همه مدت احساس آرامش به مردم منتقل نشده است.

پژمان اظهار داشت: در نشستی که با مدیران شهرستان داشتیم و تشریک مساعی که انجام گرفت، قرار شد همه دستگاه ها با توان مضاعف پای کار بیایند و با تجمیع امکانات از این ظرفیت برای حل مسائل شهرک قدم برداشته گردد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن کشور اظهارامیدواری کرد ظرف ده روز آینده تمام کارهای باقی مانده تعیین و میزان برآورد آن انجام گردد تا کارها را براساس ضرورت پیش ببریم.

وی اظهار کرد: این اطمینان خاطر را به مردم عزیز بناب به ویژه عزیزان ساکن در شهرک و واحدهای در دست تکمیل می دهم که ظرف خاتمه امسال تفاوت های چشمگیری را در این شهرک ببینیم و نسبت به تأمین رضایت آنها اقدام خواهیم کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی سپس در مورد احتمال حذف و یا ادامه اجرای مسکن مهر درکشور نیز گفت: دو میلیون و 500 هزار واحد مسکن مهر در کشور احداث شده که تا به امروز 50 درصد آنها مورد بهره برداری قرار گرفته و 50 درصد نیز با درصدهای پیشرفت های فیزیکی مختلف در حال ساخت است.

پژمان توضیح داد: با توجه به اینکه مطالعات طرح جامع مسکن درکشور درحال انجام است، لذا نسبت به شرایط تناسب درآمد افراد برنامه ریزی می گردد و در صورت احتیاج این طرح در کشور تداوم خواهد یافت و ظرف چند ماه آینده نیز نتایج این طرح تعیین می گردد.

ق

منبع: تسنیم
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 809

به "1.250میلیون واحد مسکونی مهر درکشور در حال ساخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1.250میلیون واحد مسکونی مهر درکشور در حال ساخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید