پیش بینی باد و باران برای هفته آینده ، فرایند کاهش دما ادامه دارد

خبرنگاران/بوشهر با آغاز فرایند کاهش دما در سطح استان بوشهر، طی 24 ساعت گذشته کمینه دمای هوا در سطح استان 1 تا 6/5 درجه سردتر شده است که در این میان کمینه دمای ایستگاه جم با حداکثر افت دما، صبح امروز به 3/5 درجه سلسیوس رسید.

پیش بینی باد و باران برای هفته آینده ، فرایند کاهش دما ادامه دارد

پیش بینی می گردد فرایند کاهش دما تا روز دوشنبه ادامه یابد و از روز شنبه و طی روز یکشنبه با ورود و استقرار یک سامانه جوی ناپایدار با هسته سرد، افت دما محسوس تر باشد.

همچنین از ظهر روز شنبه تا بعد از ظهر یکشنبه، بارش پراکنده باران گاهی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد در سواحل و بعضی نقاط استان پیش بینی می گردد و دریا نیز طی این مدت مواج و متلاطم خواهد بود.

بر اساس پیش بینی 24 ساعته شرایط جوی و دریایی آسمان استان صاف تا قسمتی ابری در بعضی نقاط همراه با غبار محلی و مه صبحگاهی، از ظهر فردا افزایش ابر به تدریج در سواحل شمالی استان بارش پراکنده باران و وزش باد و جهت وزش باد شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت 8 تا 28 گاهی 32 کیلومتر در ساعت، از اوایل فردا در نیمه شمالی استان به تدریج جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت 8 تا 30 گاهی 36 کیلومتر در ساعت خواهد بود.

به گزارش خبرنگاران، ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی و مرکزی 30 تا 90 سانتیمتر، سواحل جنوبی 60 تا 120 از عصر امروز به تدریج 30 تا 90 سانتیمتر پیش بینی شده است.

فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا 02:53 بامداد، مد اول ساعت 09:02، جزر دوم 12:55 دقیقه و مد دوم ساعت 19:38 است.

امروز، آدینه 4 بهمن ماه شهر عسلویه با 19 درجه سانتیگراد بیشترین دما و شهر جم با 12 درجه کمترین دما را داشته است. پیش بینی شده شهرهای برازجان، اهرم، خورموج و جم طی 24 ساعت آینده دمایی بین 4 تا 6 درجه سانتیگراد را تجربه خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 21 اسفند 1398 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 433

به "پیش بینی باد و باران برای هفته آینده ، فرایند کاهش دما ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی باد و باران برای هفته آینده ، فرایند کاهش دما ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید