هیات امنای صرفه جویی ارزی مسئول توزیع الکل در داروخانه ها نیست

رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران بیان کرد: این نهاد مسئول توزیع الکل در داروخانه ها نیست.

هیات امنای صرفه جویی ارزی مسئول توزیع الکل در داروخانه ها نیست

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن کوچک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران، دکتر مهدی یوسفی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا و کمبود لوازم مربوطه در کشور موجب شده تا هیات امنا جهت حمایت و پشتیبانی در این عرصه ورود یابد، گفت: از روز نخست شیوع این بیماری در کشور، هیات امنا جهت تامین لوازم حفاظتی مورد احتیاج کادر درمانی مراکز بیمارستانی و اقلام مورد احتیاج درمان بیماران مبتلا، بر اساس شاخص بستری و نظرات ستاد پدافند غیرعامل، معاونت درمان و اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، از هر طریق ممکن اقدام نموده است.

وی اعلام نمود: هیات امنای صرفه جویی ارزی مسئول توزیع الکل در داروخانه ها نیست و حتی تهیه الکل در سبد توزیع هیات امنا برای دانشگاه های علوم پزشکی قرار ندارد.

بر اساس گزارش وبدا، دکتر یوسفی اعلام نمود: تهیه و تامین ماسک، لوازم حفاظت فردی و مواد ضدعفونی از ابتدای بروز کرونا در کشور برای دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز درمانی در هیات امنای صرفه جویی ارزی مورد توجه ویژه قرار گرفته و اقدامات زیادی در این زمینه انجام و استمرار آن در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 فروردین 1399 بروزرسانی: 7 فروردین 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 476

به "هیات امنای صرفه جویی ارزی مسئول توزیع الکل در داروخانه ها نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات امنای صرفه جویی ارزی مسئول توزیع الکل در داروخانه ها نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید