نظارت بیشتر بر نانوائی های شهرستان ایلام

به گزارش یزد بلاگ، معاون بازرسی ونظارت وحمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت ایلام از نظارت بیشتر بر نانوائی های شهرستان ایلام اطلاع داد.

نظارت بیشتر بر نانوائی های شهرستان ایلام

به گزارش خبرنگار از ؛عزت اله عبدخانی معاون بازرسی ونظارت وحمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت ایلام گفت: با توجه به لزو م نظارت بیشتر بر نانوائی های شهرستان ایلام از حیث کنترل قیمت، کیفیت و رعایت موازین بهداشتی، گشت مشترکی باحضور بازرسان سازمان صمت و دستگاه های نظارتی و فرمانداری ایلام تشکیل شد.

عبدخانی اضافه نمود: در بازرسی های اجرا شده ضمن آنالیز شرایط بهداشتی نانوائی ها، به شرایط وزن چانه و کیفیت پخت نان رسیدگی می گردد ودر این راستا تعدادی از واحد های خبازی بدلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و کم فروشی جریمه شدند.

او ادامه داد: از نکات بهداشتی مهم در نانوائی ها، استفاده کارکنان از ماسک و کلاه مناسب، شست و شو مکرر دست ها وآگاهی از علائم شایع ویروس کرونا و عدم حضور در نانوایی در صورت داشتن علائم بیماری، جلوگیری ازورود افراد متفرقه به داخل کارگاه نانوایی و تا حد امکان خودداری از تبادل پول نقد، اختصاص فروشنده صرفابرای اخذ وجه به نحویکه به فرد فروشنده اجازه تهیه و توزیع نان داده نگردد می باشد.

غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 668

به "نظارت بیشتر بر نانوائی های شهرستان ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظارت بیشتر بر نانوائی های شهرستان ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید