مدیریت بحران: گسل مشا فعال است، باید آماده وقوع زلزله باشیم

به گزارش یزد بلاگ، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران درخصوص لحظات قبل زلزله تهران گفت: این زمین لرزه در همان محدوده گسل مشا روی داده است و این گسل در حال تکان خوردن است.

مدیریت بحران: گسل مشا فعال است، باید آماده وقوع زلزله باشیم

رضا کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران در مصاحبه با ایلنا در مورد زلزله لحظات قبل شهر تهران گفت: این زمین لرزه در همان محدوده گسل مشا روی داده و گسل مشا در حال تکان خوردن است.

او ادامه داد: تکان های گسل مشا از همان زمانی که زلزله 5.2 دهم ریشتری اتفاق افتاده، ادامه داشته که بعضی مواقع حس نمی گردد و بعضی مواقع حس می گردد.

کرمی محمدی در پاسخ به این سوال که آیا شهرداری تهران در حالت آماده باش قرار می گیرد؟ گفت: شدت زلزله به حدی نبود که بخواهیم در حالت آماده باش قرار بگیریم، اما سیستم مدیریت بحران آماده است.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران تاکید نمود: شهروندان همواره باید این آمادگی را داشته باشد و این یک یادآوری است که ما در یک ناحیه لرزه خیز قرار داریم و ممکن است هر لحظه اتفاقی رخ دهد، در نتیجه باید همواره آمادگی وجود داشته باشد و به تعبیری همان طور که با کرونا زندگی می نمایند، با زلزله نیز زندگی نمایند.

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1349

به "مدیریت بحران: گسل مشا فعال است، باید آماده وقوع زلزله باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت بحران: گسل مشا فعال است، باید آماده وقوع زلزله باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید