سارقان فکر کردند مدال های جهان و المپیک از جنس طلاست!

به گزارش یزد بلاگ، ابراهیم جوادی یکی از پیشکسوتان و عنوان داران کشتی ایران و جهان است که منزل وی چندی پیش مورد دستبرد قرار گرفت و تمامی مدال های جهان و المپیک وی به سرقت رفت. جوادی در خصوص جزئیات شب سرقت و آخرین اقدامات پلیس آگاهی کرج به خبرنگاران گفت: چند شب قبل پس از مدتها که به دلیل قرنطینه و شیوع ویروس کرونا در خانه مانده بودیم به دعوت پسرم به منزل او رفتیم. ما ساعت 8 شب به آنجا رفتیم و اواخر شب بود به منزل بازگشتیم که به محض باز شدن درب آسانسور با درب شکسته آپارتمان روبرو شدیم.

سارقان فکر کردند مدال های جهان و المپیک از جنس طلاست!

وی شرح داد: ما قبل از ترک کردن منزل تمامی اقدامات لازم از قبیل قفل کردن درب ها و همچنین فعال کردن سارقگیر را انجام دادیم، اما انگار سارقان یک قدم از ما جلوتر بودند. به محض ورود به منزل مشاهده کردیم تمام وسایل به هم ریخته و حتی برخی لوازم نیز تخریب شده است.

دارنده مدال برنز المپیک 1972 مونیخ در خصوص به سرقت رفتن مدال هایش گفت: من تمامی مدال های جهان و المپیک و افتخارات سال ها حضورم در عرصه کشتی را در یک ویترین بزرگ نگهداری می کردم. گویا سارق یا سارقان به خیال اینکه جنس این مدال ها از طلاست به این وسایل هم رحم نکردند و همه را با خود بردند.

وی ادامه داد: در کنار تمامی این مدال ها و افتخارات ورزشی، برخی از لوازم و وسایل قدیمی و عتیقه جات هم به سرقت رفته که فارغ از ارزش مالی، برای من ارزش معنوی فراوانی داشت.

جوادی به اقدامات پلیس آگاهی اشاره کرد و گفت: نیروهای پلیس چندین بار بعد از زمان سرقت به منزل ما آمده و در حال تحقیقات هستند، اما هنوز اثر انگشتی در منزل پیدا نشده است.

به گزارش یزد بلاگ، یکشنبه گذشته منزل ابراهیم جوادی قهرمان اسبق کشتی ایران و جهان در کرج مورد دستبرد قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 4 تیر 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1148

به "سارقان فکر کردند مدال های جهان و المپیک از جنس طلاست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارقان فکر کردند مدال های جهان و المپیک از جنس طلاست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید