زوج جدید یا شکل گیری مثلثی تازه و خطرناک در خط حمله استقلال

به گزارش خبرنگاران، آبی پوشان دومین بازی تدارکاتی شان با راهنمایی فرهاد مجیدی را هم با پیروزی پشت سر گذشتند و بهترین پیامی که این دو بازی تدارکاتی برای آنها داشت، گلزنی شیخ دیاباته و ارسلان مطهری بود.

زوج جدید یا شکل گیری مثلثی تازه و خطرناک در خط حمله استقلال

استقلالی ها در نیم فصل نخست نه تنها بهترین خط حمله، بلکه بهترین گلزنان و بهترین پاسور را هم در اختیار داشتند و توانستند با زوج دیاباته و قائدی عملکردی چشمگیر داشته باشند.

استقلالی ها نه تنها این زوج خطرناک را حفظ کردند، بلکه حالا ارسلان مطهری که یکی از بهترین گلزنان نیم فصل نخست بود را هم به خدمت گرفته اند. این مهاجم تازه وارد استقلالی ها هم توانسته در هر دو ملاقات تدارکاتی تیمش گلزنی کند تا نشان دهد حاضر نیست حتی در شرایطی که دیاباته و قائدی هم حضور دارند، باز هم از روی نیمکت کار را دنبال کند.

باید صبر کرد و دید تدابیر مجیدی برای استفاده از این 3 مهاجم در ترکیب تیمش چیست. آیا مجیدی از زوج جدیدی به اسم دیاباته-مطهری استفاده می نماید، زوج دیاباته-قائدی را حفظ می نماید و یا تصمیم سوم را می گیرد. یعنی استفاده همزمان از دیاباته، قائدی و مطهری. پاسخ این سئولا تنها بعد از شروع مسابقات نیم فصل دوم برای استقلال معین خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 15 اسفند 1398 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 413

به "زوج جدید یا شکل گیری مثلثی تازه و خطرناک در خط حمله استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زوج جدید یا شکل گیری مثلثی تازه و خطرناک در خط حمله استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید