رزم حسینی: شیوه های بهینه برای فروش و پیش فروش خودرو طراحی گردد

به گزارش یزد بلاگ، وزیر صمت از خودروسازان و ایدرو خواست با طراحی شیوه های بهینه انواع فروش و پیش فروش در راستای کاهش التهاب قیمتی در بازار و حفظ حقوق مصرف نمایندگان فعالیت نمایند.

رزم حسینی: شیوه های بهینه برای فروش و پیش فروش خودرو طراحی گردد

جهت دریافت مشاوره خدمات طرح روی جلد کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران به نقل از وزارت صمت، علیرضا رزم حسینی در نشست کارگروه جهش فراوری صنعت خودرو که صبح امروز در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار گردید، کاهش التهاب قیمتی در بازار و حفظ حقوق مصرف نمایندگان را از جمله دغدغه های اصلی وزارت صمت عنوان کرد و از خودروسازان خواست با طراحی شیوه های بهینه انواع فروش و پیش فروش در این راستا فعالیت نمایند.

وی اضافه نمود: در برنامه ریزی های ساماندهی بازار خودرو در صدد هستیم، منابع اقتصادی و نقدینگی به جای گردش در فضای غیر مولد واسطه گری به فضای فراوری تزریق گردد تا با افزایش فراوری و عرضه بیشتر و نیز بهبود کیفیتی خودروها به اهداف جهش فراوری نزدیک تر شویم.

رزم حسینی در این نشست انجام به موقع تعهدات خودروسازان در انواع شیوه های فروش را عامل مهمی در آرامش روانی بازار برشمرد و منطقی شدن قیمت خودروها و کاهش زمینه و انگیزه سوداگری های منفعت طلبانه به وسیله سیاست گذاری های مبتنی بر فراوری حداکثری و نظارت مستمر را از برنامه های مهم این وزارتخانه برشمرد.

وزیر صمت اضافه نمود: تمام برنامه ریزی ها و پیشنهادهای ارائه شده چه در سطح وزارت صمت و چه در سطح نهادهای بالادستی در راستای افزایش فراوری خودرو و در نهایت با هدف آرامش بازار، واقعی شدن قیمت و افزایش رضایت مصرف نمایندگان در حال اجرا است.

رزم حسینی از خودروسازان خواست حداکثر ظرفیت فراوری تمام سایت های خود در کشور را به صورت تمام وقت فعال نمایند.

وی توضیح داد: در تمام الگوهای فروش، ساز و کارها به گونه ای تنظیم می گردد که برای مصرف نمایندگان واقعی بهترین شرایط تهیه خودرو از خودروسازان فراهم گردد. همچنین در این ساز و کارها با نزدیک شدن قیمت بازار به قیمت کارخانه به وسیله حذف اختلاف قیمت کاذب ایجاد شده، انگیزه و امکان واسطه گری های زیاده خواهانه از بین خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2801

به "رزم حسینی: شیوه های بهینه برای فروش و پیش فروش خودرو طراحی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزم حسینی: شیوه های بهینه برای فروش و پیش فروش خودرو طراحی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید