تجمع پیمانکاران شهرداری مقابل شورای شهر

به گزارش یزد بلاگ، تعدادی از پیمانکاران شهرداری به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان ظهر امروز مقابل شورای شهر تجمع کردند.

تجمع پیمانکاران شهرداری مقابل شورای شهر

به گزارش گروه اجتماعی یزد بلاگ، تعدادی از پیمانکاران شهرداری به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان ظهر امروز مقابل ساختمان شورای شهر تهران در خیابان بهشت تجمع کردند.

حسین یکی از تجمع نمایندگان درباره مطالباتش گفت: من پیمانکار سازمان زیباسازی شهرداری تهران بودم و در مناطق مختلف فعالیت نقاشی دیواری، شست وشوی جداول و رنگ آمیزی آن ها را برعهده داشتم. 200 میلیون از سال 95 مطالبه دارم، ولی توجهی به این مساله نشده و تنها با فاصله های طولانی 5 تا 6 میلیون به صورت تدریجی به من پرداخت می گردد.

یکی از پیمانکاران که می گوید 8 میلیارد تومان از شهرداری مطالبه دارد به خبرنگار فارس گفت: در حوزه آذین بندی، رنگ آمیز جداول، سرویس پله برقی و ... از سال 93 فعالیت نموده و طلب دارم. 800 میلیون تومان قطعه از چین آوردم برای تعمیر پله برقی های شهر، ولی هنوز پولی دریافت نکردم حتی هزینه های اولیه ام را.

دختر جوانی نیز در میان پیمانکاران حضور دارد که وی می گویند 50 میلیون از شهرداری طلب داشته و علی رغم نامه نگاری ها و صورت وضعیت هیچ رسیدگی به مطالباتش نشده است.

تعداد پیمانکاران زیاد است و حداکثر مطالبه آن ها 8 میلیارد د. و حداقل 50 میلیون است و همه از حدود 7-6 سال پیش مطالباتشان پرداخت نشده است.

پیمانکاران با سر دادن شعار هایی همچون لیست امید نامرد خجالت خجالت از اعضای شورای شهر درخواست دارند که برای صحبت با آن ها به ساختمان بیرونی شورای شهر بیایند و وضعیت آن ها را آنالیز نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 66

به "تجمع پیمانکاران شهرداری مقابل شورای شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجمع پیمانکاران شهرداری مقابل شورای شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید