اولین هاورکرافت بومی به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق می شود

به گزارش یزد بلاگ، فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق اولین هاورکرافت ساخت کشور به ناوگان این نیرو توسط متخصصان جوان ایرانی در سال آینده خبر داد.

اولین هاورکرافت بومی به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق می شود

به گزارش خبرنگاران، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش(نداجا) در جمع معاونان و فرماندهان این نیرو با تاکید بر اینکه نیروی دریایی ارتش با حضور جوانان متخصص و با ایمان توانسته است در تمام حوزه های تجهیزاتی و عملیاتی به خودکفایی کامل برسد، گفت: ان شاءالله در سال آینده اولین هاورکرافت ساخت کشور جمهوری اسلامی ایران به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق می شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به برگزاری رزمایش مرکب امنیت دریایی بین دو نیروی دریایی ایران و روسیه در شمال اقیانوس هنددر سال جاری، خاطر نشان کرد: بازتاب برگزاری این رزمایش در سطح ملی و بین المللی برای کل نیروهای مسلح و همچنین برای کشور بسیار اثربخش و امیدوار کننده بود و پیام آن برای کشورهای دوست و همسایه، صلح و دوستی و برای دشمن، نمایش اقتدار دریایی و امنیت جمعی توسط کشورهای حاشیه اقیانوس هند بدون حضور بیگانگان وکشورهای فرامنطقه ای بود.

خانزادی، جهت پیشرفت و فناوری های به روز دنیا در حوزه موشکی در نیرو دریایی ارتش را بسیار مطلوب دانست و افزود: امروز تمام یگان های سطحی و زیرسطحی نیروی دریایی ارتش به موشک های بومی مجهز هستند و ان شاءالله موشک هایی با قابلیت عمود پرواز بر روی شناور های سطحی این نیرو نصب و عملیاتی خواهد شد.

وی کارخانجات نیروی دریایی ارتش را بعنوان بزرگترین مجموعه صنعتی کشور در ساخت و تعمیر یگان های سطحی و زیرسطحی عنوان و با بیان اینکه با پشتکار جوانان متخصص در نیروی دریایی ارتش توانسته ایم در تمام حوزه های تعمیراتی و تجهیزاتی به خودکفایی صددرصد برسیم، گفت: ان شاءالله در سال آینده اولین هاورکرافت ساخت کشور جمهوری اسلامی ایران به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق می شود.

خانزادی الحاق ناوبندر مکران و ناوموشک انداز زره به نیروی دریایی ارتش را افتخار بزرگی برای کل نیروهای مسلح و کشور دانست و شرح داد: این رویداد ملی، با همکاری و همدلی همه فرماندهان و کارکنان در نیروی دریایی ارتش انجام شد و همواره به خود می بالیم که در این لباس مقدس، امنیت و آرامش را برای مردم کشورمان هدیه دهیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش موفقیت این نیرو در تمام حوزه ها را وجود سرمایه نیرو نیروی انسانی متعهد عنوان و گفت: ثمره همه دستاوردها در این نیروی راهبردی تنها با تلاش و حضور نیروی انسانی متعهد، متخصص و با ایمان است که باید قدردان تمام کارکنان وخانواده های آنان باشیم.

خانزادی با اشاره به اینکه کارکنان و خانواده های نیروهای مسلح همواره مورد تهدید فرهنگی دشمنان هستند، یادآور شد: تمام فرماندهان ،کارکنان و خانواده ها به عنوان پیشانی نظام مقدس، الگویی برای جامعه محسوب می شوند و باید بیش از پیش به حفظ و رعایت رفتار و کردار خود توجه داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3542

به "اولین هاورکرافت بومی به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین هاورکرافت بومی به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید